Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hós Kislányom megevett egy...

19 hós Kislányom megevett egy borsónyi playdoh gyurmát mit csináljak? Nem lesz baja? Nagyon aggodóm mert rá van írva hogy nem ehető

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, egyik összetevőjét sem tudja majd tápanyagként hasznosítani, de ne aggódj, attól a kis darabtól nem lesz baja :)
2011. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ès az rá van írva hogy mérgezö?

Ezek a gyurmák már olyanok amik átmennek a beleken és majd kijön alul.

De azért nem ehetö, mert nem élemiszernek minösített termék, ha ehetö lenne akkor nem adnád neki játszani mert étellel nem játszik a gyerek. ha egy rendes adagot megevett volna azért aggódnék,de egy borsó elég kevés.

2011. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem ehető, nem azt jelenti, hogy mérgező. Csak annyi, hogy nem élelmiszer. Nem lesz semmi baja :)
2011. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy ezek a gyurmak (playdoh) lisztbol keszulnek, (irja is hogy buzat tartalmaz), dirrekt olyan osszetevokbol keszulnek ami nem karos, foleg nem ekkora mennyisegben. A nagy dobozan meg irta is hogy nem lessz semmi baja a gyereknek ha lenyeli. Nyilvan ettol meg nem fogyasztasra van kitalalva de nem kell aggodni, gondoltak a gyartok ilyen esetekre.
2011. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!


egyszer felkerestem én is az üzletet mert a fiam igaz hogy csak megnyalta, de én is megijedtem. Azt mondták, hogy bevizsgált játékok ezek, és mérgező anyagot nem tartalmaznak. Különben nem is lehetne forgalmazni.

2011. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2011. ápr. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!