Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom tejérzékeny.8 hos....

Kislányom tejérzékeny.8 hos. Tej meg gluténmentes babapioskotát vettem neki. megevett eggyet és kiütései lettek töle. Lehet attol?

Figyelt kérdés
tegnapelött volt ez és olyan mint a melegkiütés.igaz meleg volt aznap de csak egy harisnya egy rövid ujju bady meg egy ujjatlan kis ruha volt rajta.sok volt ez a 2 rétag?vagy a tojásra gondolok mert az viszont van a piskotába.
2009. máj. 13. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, hogy inkább a tojás volt. amúgy abban a nagyon melegben én harisnyát sem adnék a gyerkőcre, nem olyan kicsi ő már, nagyjából annyi ruhát kell rá adni, amennyiben te is jól érzed magad. az én fiam is 8 hós múlt, én csak egy napozóban vittem azokban a melegekben sétálni, játszani is abban játszott az udvaron. csak a lakásban adtam rá vékony nadrágot. De kiütése nem hiszem, hogy a melegtől lehetett. Az is lehet, hogy nem is a tejre lesz allerigás, hanem pont a tojásra. nálunk is van/volt ilyen gyanú, eltiltott a doki minden ilyentől. Viszont mikor rajtunk kiütések lettek, akkor pont öblítőt váltottam. Így vártam 2 hónapot és újra próbálkoztam a tejes dolgokkal, most semmi baja nincsen egyelőre. Remélem ti is megtaláljátok, hogy mitől jön ki rajta az ekcéma és úgy ki tudod kerülni később. Kicsit drasztikus megoldás, de esetleg próbáld meg, hogy tej, gluténmentes kajához teszel neki egy kis tojást. ha kiüti, akkor biztos, hogy attól van. Aztán lekezeled neki! ugyan két hétig kényelmetlen lesz, de legalább nem kell tovább találgatnod!
2009. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok volt a ruha. Én csak egy rövid ujjú badyba meg rövidnadrágba vittem ki, mégis a nyakánál hátul kiütéses lett, úgy megizzadt ott:) Szerintem próbáld meg ha már elmúltak a kiütések mégegyszer:)
2009. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.én is erre gondoltam hogy ha elmulnak a kiütések adok neki ujra piskotát és ha akkor is kiüt akkor bizti a tojás...szép napot!!!
2009. máj. 13. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is sok volt a ruha. az én babámnak is rögtön kijött a melegkiütés az arcán, ahogy bejött a meleg idő.
2009. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj a nem idevágó kérésért, de melyik ez a piskóta és hol lehet kapni? Megirnád (akár privátban is) a nevét? Nagyon köszi előre is a segitséged!!
2009. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy melyik ez a piskóta és hol lehet venni ilyet!

Köszi!

2009. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az árkádba vettem a reformkonyha boltban.a földszinten van.Barbara diet a neve 90g 590ft...Nagyon szivesen segitettem.
2009. máj. 13. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
melyik városban vetted?
2009. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Budapest
2009. máj. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!