Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor mentetek eloszor 4-5...

Mikor mentetek eloszor 4-5 napos utazasra gyerek nelkul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kerdes adott, erdeklodnek hogy hany eves volt a gyerek/gyerekek, amikor eloszor nelkule mentetek el napokra?
aug. 4. 15:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
78%
Az év 365 napjából 362-ben a szüleivel van, azért nem fog belehalni.
aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
41 baj van nálad a matekkal... 365-5=360 és a szülők se fognak belehalni ha nem passzolják le a totyogó gyereket csak mert unják már.
aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
69%

Jó 42-es menj és tutujgasd a gyereked inkább minthogy ide irkalsz hisz csak időt veszel el tőle most is!!!!

Szánalmas

aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
75%

Továbbra is azt mondom, hogy aki szerint a gyermek lelki sérült lesz, mert a szülei elmennek nélküle nyaralni, ott komoly gondok vannak.

Leginkább az lehet a probléma, hogy ők nem tudnak elmenni nyaralni, ezért itt irigykednek arra, aki megteheti.

Persze kellenek a közös emlékek a szülőkkel, bár hozzáteszem 2 éves gyerekkel elmehetsz te külföldre milliókért nyaralni, semmire nem fog emlékezni, csak arra, hogy idegen helyre cincálgatták a szülei és nem tudta kipihenni magát. Ekkora gyereknek nem erre van igénye. A szülőknek viszont lehet ilyen igénye, attól még, hogy gyereke lett, nem szűnt meg létezni.

Kérdező, ne foglalkozz az irigykedőkkel, ha megbízható a nagymama, és a gyerek szívesen marad vele, hát menjetek kettesben nyaralni, a gyereknek semmi baja nem lesz tőle.

aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Igen, meguntuk a gyereket. Epp ezert tervezzuk azt, hogy EGYSZER a 2-3-4 eve alatt (meg nem tudjuk), nelkule menjunk el 5 napra.

Egyetlen egyszer. 😃😃Es ha nem jon amugy ossze, mert azt latjuk hogy eselytelen, akkor nem megyunk. Irtam. De mindegy, aki bele akarja latni hogy mi vagyunk a vilagon a legrosszabb emberek ezert,az nyilvan szarik is arra, amit irok.


Kivanok mindenkinek ennyire szar szuloket, mint mi!

Eleg sok problema megoldodna akkor a vilagban, ha hasonloan elnenek masok is, tudatosan, 1 gyereket vallalva, szereto csaladba.


Mit is hittem, hogy itt mertem kerdezni, naiv vagyok 🤦‍♀️🤦‍♀️

aug. 5. 19:16
 46/51 anonim ***** válasza:
0%

44es de, elmegyek nyaralni, a gyerekkel. Mert nekem nem az a lényeg hogy lepasszoljam és utazgassak, szerencsére ezt kiéltem mielőtt szültem. És tévedés, a gyerekem 3 éves korától emlékezett az utazásokra, kedvence a Niagara vízesés volt, a mai napig emlegeti. De imádta az elefánton lovaglást is Balin.

Nekünk fontosabb a család mint hogy gyerek nélkül legyünk, akit mi vállaltunk, saját akaratból. Értem én hogy valaki nem győz szabadulni a gyerektől, de lehet meglepő, van aki szeret vele lenni, és megosztani az élményeket.

aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%

Kivanok mindenkinek ennyire szar szuloket, mint mi!


Inkább ne., köszi van így is elég bajom az életben. menj utazzatok inkább pár hónapot a mamák majd nevelik a kicsit.

aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, azért ez már szánalmas, amit itt műveltek.

Mindenki a gyermekei mártírja, azért van ebben az országban ennyi válás.

aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Igen 46-os. Soha nem voltunk meg sehol, 10 evente egyszer jutunk el Bivalybasznadra es meg oda se akarjuk elvinni a gyereket, inkabb lepasszoljuk a nagyszuloknek.

Megfontolom amit irsz, talan honapokra megyunk, kivalo otlet 🥰

aug. 5. 20:00
 50/51 anonim ***** válasza:
84%

47-es látom értelmezéssel gond van. Ki beszélt hónapokról?

Nem tudsz válaszolni a kérdésre akkor minek osztod itt a nem létező eszed? Én nem dicsekednek vele hogy ekkora bedavanyodott P*icsa vagyok. Őszintén sajnalom a férjed hogy ekkora libát kell elviselnie.

Ahelyett hogy itt irkalsz inkább foglalkozz a gyerekeddel hisz most is tőle veszel el időt hogy itt osztogatod a savanyukaposztát a fejedbol.

aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!