Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mentetek már úgy nyaralni,...

Mentetek már úgy nyaralni, hogy elötte lebetegedett a gyerek? Lemondtátok, vagy elmentetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Idén először úgy mentünk a Balatonra, hogy kicsit taknyos volt a gyerek. Mivel annyira nem volt vészes, és az első pár napban amúgy sem volt fürdésre való idő, úgy gondoltam, hogy teljesen mindegy, hogy itthon taknyos, vagy a nyaralóban. Vittem az orrszívóját, meg egyéb náthához való kelléket, aztán 3 nap alatt elmúlt, addig is jól érezte magát Fonyódon.
2010. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nemreg voltunk a tengeren, ket eves kislanyom harom nappal indulas elott taknyosodott be. Azt mondtam ha nem lazas akkor siman elmegyunk mert ugyis mindegy hol folyik az orra. Adtam 3 napig gyulladas csokkentot szivtam az orrat. A tengeren mar semmit sem kapott, ugyan folyt az orra(vittuk a porszivot es szivtam ha szukseg volt) de nagyon jot tett a sos levego. Mire jottunk haza teljesen meggyogyult. Semmi gond nem volt.
2010. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is elmentünk,persze ilyenkor az ember 2x annyira körültekintő.A házipatikát mindenképpen vigyétek,és plussz a szedni való gyógyszereket,azon felül érdemes a gyerekorvost megkérdezni mit ajánl még esetleg.Valamint ne felejtsetek el biztosítást kötni ha külföldre készültök igy ha netán bármi gond van akkor mindenképpen van segítség.üdv 3 gyerekes anyuka
2010. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a baj. Ha enyhe a megfázás és láza sincs, akkor körültekintően el lehet menni, de ha belázasodik, én személy szerint SEHOVÁ nem vinném! Az otthoni megszokott hangulat, anyu és a meleg ágyikó a legjobb gyógyszer. A gyerkeknél megjelenhetnek ezek a dolgok pszichés alapon is. Ne meséljétek el pontosan hová mentek és mennyi időre, és mikor indultok, akkor nem hergeli fel magát annyira, csak akkor izgul, amikor indultok és napokkal előtte már aludni is alig tud az izgalomtól , mert ez is okozhat betegséget..
2010. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!