Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális az hogy a szomszédaim kisgyerekei (5és 4évesek) horrort néznek?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nem kellene,de próbáltam utalni rá és még ök voltak rám felháborodva.
júl. 31. 22:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
15%
Kb mindenhol azt írja a net, hogy nem érdemes leandert tartani kisgyerek/kisállat mellett..max nehezebben megközelíthető helyen. DE! Itt van a gyakori népe, aki mindent TUD, profi szülők/kertészek/vegyészek/politikusok/orvosok gyülekező helye! :D
aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

6-os. Jajj az ilyen szülők a kedvenceim!

Tönkrecseszem a gyerekem, de nehogy belemerj szólni, mert akkor baj lesz. Borzasztóak vagytok

aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy nézem 16os korhatár, annyira nem horror, de nem való gyereknek. Én jelezném az ovijukban az óvónőnek, hogy beszéljen a szülőkkel.
aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Amitöl a gyerek fél,és éjjel felkel ,mert rémálma van az neki horror,bármennyire is lightos horror a válaszadók szerint.Aki azt írta ,hogy mi közöm hozzá-közben látom törölve lett-csupán csak annyi ,hogy én szeretem ezeket a gyerekeket ,és másodsorban én kelek fel éjjel mikor bömbölnek éjjel -gondolom szépeket álmodnak.
aug. 7. 21:59
 25/29 anonim ***** válasza:
38%

Az én fiam is sírva ébred éjjel, és még csak tévét sem néz 🤷

Ennek ellenére nem kéne horrort nézniük, de valóban nincsen közöd hozzá, mégha szar is amit a szülők csinálnak.

aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%

26, nem megy a telefon sem meg a tablet sem.

Nem is értem egy majdnem 3 éves gyereknek minek kéne telefon meg tablet.

A válaszodat sem értem amúgy..

aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
22%

Hagyd, egy troll, csak kötekedni jár ide, hogy kiadja a feszültséget.


Normál gyereknek vannak rémálmai technikamentesen is. Ha meg pavoros időszaka van(asszem ez volt a neve), akkor meg pláne, nagyon jellemző 2-3 éves kor körül.

aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%

27-es. Akkor hagyjuk már ezt a miközödvanhozzá szöveget.

Ennyi erővel bármit tehetek a gyerekemmel, senkinek semmi köze hozzá?

Horrorfilmet nézetni a gyerekkel, nem is értem, hogy ha egy felnőtt ezt észreveszi, mert egyébként jogosan háborodik fel rajta, akkor miért ne léphetne fel a gyerekek érdekében?

aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
33%

29, lépjen.

Ki mondta, hogy ne lépjen.

De akkor normálisan csinálja, ne itt egy anonim oldalon haborogjon.

Menjen a gyámhivatalhoz, vagy mit tudom én hova kell ilyenkor menni.

Kiírni ide egy kérdést erről full hülyeség.

Innen mit tudunk tenni a gyerekek érdekében?

aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!