Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális az hogy a szomszédaim kisgyerekei (5és 4évesek) horrort néznek?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nem kellene,de próbáltam utalni rá és még ök voltak rám felháborodva.
júl. 31. 22:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem kukkolok...ők futnak oda hozzám ,hogy horrort néznek.Pl.azért gondolom ,hogy rossz hatással van mert azt mondják,hogy félnek a véres fejű bácsitól ,aki szellem...Én világ életemben nagy horror fan voltam -leszek(bár egyre szarabb a felhozatal)de soha eszembe nem jutott a 4éves gyerekemmel azt nézetni,nem gondolom ,hogy az ő lelküknek való .
júl. 31. 22:44
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
A szülők meghibbantak szerintem. Szándékosan megfélemlítik a kisgyerekeket? Nem bírom elhinni. Pedig muszáj lesz. Hihetetlen.
júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem normális, de azokkal akik ilyenek nem tudsz mit csinálni. Szegény gyerekek majd esetleg később pszichésen problémásak lesznek, esetleg anyut vagy aput lefejezik, szétvagdossák ,aprítják, mert ez lesz náluk a normális.És nem, az hogy én felnőttként képes vagyok a film és a valóság között különbséget tenni, nem egyenlő azzal, hogy egy gyerek is képes volna rá, merthogy az ő látásmódjuk messze más mit egy már felnőtt emberé.Úgyhogy az aki szerint egy 4-5 éves gyerekkel horrort nézetni rendben van, annak vagy nincs gyereke, vagy idióta.Bármelyik a kettő közül, tuti tök car neki:)
júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem normális dolog.

Én nem célozgatnék a szülőknek, mert aki ilyen, arra úgyse lesz hatása.

Viszont felnyomnám őket a gyermekvédelemnél. Aztán ha szerintük normális, akkor mosom kezeimet.

júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. A gyerekeknek komoly szorongásaik alakulhatnak ki, valamint ki is próbálhatják a többi gyereken az ott látottakat.
aug. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%

Honnan tudod, hogy ez horrorfilm?


Mármint.. ez alapján lehetne sima film is 12es korhatárral(feligfejnekkuli nick). Biztos ismered azt a viccet, hogy brutalis gyilkossag utan elraboljak az egyedulallo apa nyomorek gyerekét, aki egy mentalisan zavart novel keresi a kisfiut, es ez a nemo nyomaban.


Az enyem pl latott egy korhatar nelkuli filmet, amiben a halott aranyhalat lehuztak a wcn. Nem hitte el, hogy meghalt, es ugy terjesztette hogy megolik a halat, iszonyatosan kiabalt es sirt miatta.. kicsik tudnak am tulozni rendesen, a hupikek torpikekben is volt a lila torpos mese, amiben zombitorpok lettek:) attol meg nem nezett a gyerek zombisat, hiaba meselte.

aug. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%

A mi egyik fiunk oviban adta elő, hogy ő farkasemberes horrorfilmet nézett és valóban még sokáig félt a fürdestől is, csak zuhanyozni volt hajlandó. Az óvónő be is hivott, hogy megbeszéljük. Mondtam, hogy én nem tudok róla, hogy bármi ilyet nézett volna. Végül annyiban maradtunk, hogy beszélget kicsit a gyerekkel, hogy mi is volt ez a horror. Pár nap múlva felhivott és elnézést kért. Mint kiderül, ők nézték meg az oviban a Piroska és a farkas egyik zs kategóriás feldolgozasát (a fatkast is ember játszotta). A fiam ezt fogta fel horrornak és számára a legijesztőbb az volt, mikor a végén a kövekkel telerakott hasú farkas a vízbe esik és megfullad, de a nagymama és Piroska kiszabadulását is kb úgy mondta el mintha valami vértől fröcsögős jelenet lett volna, pedig csak a vadászkést mutatták mindenféle akció nelkül. 🤦‍♀️ Disznóvágást láthatott már párat, valószínűleg összemosta elete addigi tapasztalatait.

A mondjuk tényleg nem egészséges, ha igazi horrort néznek a gyerekek, de sokuknak meg a Scooby doo is annak tűnik.

aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
39%

Nekem az első horror filmem 5 évesen a Slugs című csigás "horror"film volt, aztán 7 évesen az Átkozottak otthonát néztem meg.

Amúgy lehet csak felébredtek éjjel, és a szülők épp horrort néztek.Nem hiszem, hogy anyuka és apuka szándékosan leultetik a gyerekeket a tévé elé

Azt tudod, hogy a gyerekek néha olyan dolgokat is állítanak amik nem igazak, vagy teljesen máshogy történt mint ahogy ő elmondja?

aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a Harry Potterből Fèlig Fejnélküli Nick vagy a Véres Báró volt. Kicsinek az is rèmisztő lehet. Az enyèm megnèzett nekem durva videókat gond nèlkül, aztàn HP-ből a vèrfarkastól évekig félt
aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Démonok között-et néztek...Az apjuk mondta, egyáltalán nem titkolja ,hogy horrort néz előttük.Én szinte horror függő vagyok DE én nagyon haragudtam utólag a szüleimre,amiért már 6 évesen láttam a Poltergeist,Freddyt,és a Démonokat.A Twin Peaks zenéjétől szinte rettegtem .11éves koromig nem mertem külön szobában aludni.Pont ezért az én gyerekem soha nem nézhetett olyat,amitől félt volna,most meg is érdekli .
aug. 6. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!