Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselte a gyerek a...

Hogy viselte a gyerek a füllyukasztást?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan szülőktől várom a választ akik 2-3-4 éves kor körül voltak, mert a lányom is most akár fülbevalót

júl. 24. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
83ban születtem. Nekem nem lyukasztottak babakoromban. 12 évesen magamnak csináltattam az első kettőt. Aztán még nyolcat. Azt se bántam hogy nem volt és azt sem, hogy lett. Ma már egyet sem hordok.
júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is négy évesen kértem fülbevalót, mert az oviban a többi kislánynak volt. Emlékszem rá, mikor elvittek, megcsinálták. Nekem nem fájt egyáltalán, rögtön mindkettõt betették gond nélkül.
júl. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

7# csak egy “kósza” gondolat.. inkább lefogod 4 évesen, monthogy felnőtt korban bánja, hogy babakorában kilyukasztották?

Mert már bocs, de 4 évesen olyan “érett” és “megfontolt” a gyerek?! Nagyon felelôs döntést tud hozni egy 2-3-4 éves gyerek..🤔😃🤌 ne már ez valóban csak unatkozó anyukám ujabb extrémitása.

Csak mondom amúgy a családban egy kislány van, aki később kapta, ovis korban. Állandóan zavarta, begyulladt neki..ki kellett venni, összeforrt. Azóta az zavarja, hogy mindenkinek van csak neki nincs, és a klipsz nem olyan persze.. 2x lyukasztották még újra, mind2x összeforrt. Tök jó lehet neki, mikor szeretne, de nyilván már majd csak felnőtt korban lesz ezek után..

Én is kilyukasztattam a kislányomak fél éves korban. Semmi baja nem lett, be se gyulladt, 100x könnyebb így. Lekezeltem amig le kellett, azóta semmi baja. Nem hinném hogy jobban fogja bánni, minthogy ha 2-3-4 évese “döntött” volna mellette. Az 5,5 éves fiam azt se tudja eldönteni, hogy gyereknapon milyen arcfestést kér😅 mellesleg a tavalyi horvát nyaralásra pl emlékszik, de mikor megérkeztünk idén csak nézett, hogy “tényleg itt voltunk tavaly”?😅

Szóval ennyit a nagy elméletekről…

júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb ilyen korban lyukasztották. Én nem is tudnám ha anyum nem mondta volna. Egyáltalán nem emlékszem rá
júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Michael The Siren ***** válasza:
100%
Én visítottam
szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 és lefogták?
szept. 10. 06:06
 17/18 Michael The Siren ***** válasza:

#16

Nincs gyerekem, magamról írok



És igen, kissrác koromban lyukasztották nekem :D

szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az ilyen testtorzító eljárások csak max.kisebb közösségekben általánosak, pl.egy faluban lehet, hogy mindenkinek tolják babaként. Én csak olyanokat ismerek, akiknek babakorban csinálták, akiknek felnőttként tök aszimmetrikusan fejlődtek a lyukak, a csálé fülesekből nagy arányban meg lehet mondani, kinek szúrtak túl korán.
szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!