Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselte a gyerek a...

Hogy viselte a gyerek a füllyukasztást?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan szülőktől várom a választ akik 2-3-4 éves kor körül voltak, mert a lányom is most akár fülbevalót

júl. 24. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sírt egy kicsit és ennyi.

Négy éves volt, és ő kérte, mert az oviban minden lánynak volt.

júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy, nagyon szerette volna, nagyon várta, de a másodikat már úgy könyörögtük bele a fülébe, mert ő többet biztos hogy nem, nem érdekli, hogy úgy szép ha mindkét fülében van akkor :)
júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Utolsó nálatok végül engedte kiszuratni?
júl. 24. 14:53
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy, mint a 2-esnél...
júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igen, de nagyon meg kellett vigasztalni. Aztán megnyugodott, már büszke volt, hogy ő milyen nagylányosan viselte az ügyet :D
júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Na, itt összejöhet a sok "az ő teste, majd ő eldönti" anyuka. Sok értelme van. 10 kislányból 9 szeretne, de a vele járó szúrást már nem. Mindezt meg lehetne úszni egy babakori szúrással, de nem. Sokkal jobb utána könyörögni a gyereknek, hogy ne maradjon már fél lyukkal.

Azt mondjuk sose értem, amikor írjátok, hogy "az oviban mindenkinek volt", az, hogy lehet, amikor itt mindenkit meglincselnek, aki nem a gyereke saját kérésére csináltat, úgy 5-6 éves kor fölött?

júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 inkább lefogom 2 percig minthogy felnőttként megbánja hogy babakorában kijukasztották. Amúgy meg tudod a gyereknek is vannak jogai a liberalizmusban
júl. 24. 15:57
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Lefogom😂 Azt biztos nem bánja, csak a fülbevalót, amit szeretne.

"Amúgy meg tudod a gyereknek is vannak jogai a liberalizmusban."

Persze, tudom. Az egyik ilyen, hogy nem fogom le indokolatlanul.

Érdekes, de az én koromban még automatikusan lyukasztottak csecsemőként. Többezer nőből egyet se ismerek, aki bánja. De nem eggyel talalkoztam fiatalabbak közül, akik azt bánták, hogy később kellett.

júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

#6 Annak ellenére, hogy ovis korábban szerette volna és kapott, nem hord egyáltalán fülbevalót.

Én is ovis voltam, amikor lyukasztották a fülemet, pedig a nővéremnek már korábban volt. De akkor már nem volt automatikus a lyukasztás.

Nem haltam bele. Pedig később összeforrás miatt, át kellett bökni még egyszer, mert olyan sokáig nem hordtam fülbevalót.

júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
#9! Miért, a babakoriba ismersz valakit, aki belehalt?😂 Fölösleges hiszti, unatkozó anyukáknak.
júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!