Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy eszik mostanában a 3 év...

Hogy eszik mostanában a 3 év körül gyereked?

Figyelt kérdés

júl. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Jol.

Mint mindig

Sok gyumi zoldseg husi kis nasi

Amugy kanallaj jol a kes villa meg gyakorlas alatt.

júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz evő. Válogat, keveset eszik.
júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

1-es: szerited egy 3 évesnek kellene tudnia késsel enni? Ne hülyéskedj már...

Kettes vagyok, a fiam kanállal, villával eszik.

júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok nem kell de ha szeretne akkor miert ne. Nem en adtam a kezebe. O kerte h ugy ehessen ahogy mi. Neki rendkivul jo a finommotorikaja mar egeszen kicsi kora ota. A ceruza fogasa normalis es egeszen kicsi mintakat rajzol es nagyon szepen. Az apja grafikus, en keramikus vagyok.
júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan 4 éves, de nagyon rosszul eszik. Válogat, nem is kóstol. 3 évesen is ugyanez volt a helyzet.
júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 lesz októberben, kevesebbet eszik, amikor meleg van, de ugyanazt eszi, amit mi, nem válogat.

És ő is kap kést (a tompább verziót), miért ne kaphatna? Ő kérte, szereti utánozni, ahogy mi eszünk.

júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen ilyen babakes. Nem eles rendes kest kap...
júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyém is októberben lesz 3. Hónapok óta ő keni magának a kis tompa, kimondottan gyerek vajazo késsel a kenyerét. Nincs ezzel semmi baj szerintem sem. Nyilván az ember ott van mellette.
júl. 23. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!