Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól hagynád...

Hány éves kortól hagynád nyáron nagyszülőknél 1-2 hétre a gyereked?

Figyelt kérdés
júl. 4. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek és nagyszülő függő. Anyámra például egy órára se, nem hogy hetekre.
júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Az első 3,5 volt, mikor egy hétre maradt, a második gyerek a nagy tesóval már 3 évesen töltött egy hetet a mamánál. Most 4 éves a kicsi, iskolás a nagy és 2 hetet lesznek ott. Nagyon jó buli nekik.
júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Engem sosem engedtek ilyen nyaralásokra, egy-egy napra/éjszakára igen, szóval ez tőlem teljesen idegen. Nem fogom a gyerekre erőltetni, ha nem akar, tanár vagyok, nem szorulunk rá szerencsére, hogy valahol muszáj legyen nyaralnia.
júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha lenne lehetőségem, 3 évesen hagytam volna már. De rugalmasan - ha nagyon honvágya lenne mennék érte. Ha jó a kapcsolat, és foglalkoznak vele, jól elvan egy kisebb gyerek is.

Ovisként én is sokat voltam a nagymamámnál, igaz egyazon városban, és szerda+hétvége jött anyám látogatóba. Nagyon jó volt, visszasírom (a nyarakat és legfőképpen a mamámat) ...

júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám sokat vigyázott nyaranta a mamám. Az én gyerekem 8 éves múlt, de egyik nagyszülőre sem merném bízni.
júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Messze nincs még gyerekem, én már 2 éves koromtól sokat nyaraltam a mamáinál és szerettem. Pedig messze laktak tőlünk.
júl. 4. 22:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én 14voltam akkor, mamám nem volt a megbízható kategória
júl. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Mamám egy városban lakott velünk, sose "nyaraltam" nála. Arra emlékszem, hogy "napközis" jelleggel reggel elmentünk a tesómmal hozzá, este már ő vitt sokszor vissza.

Keresztanyukám az, akinél nyaraltam is, de nem iskoláskorom előtt. 7 éves koromtól.

Na most: anyukám már beteg, anyósom egy városban van. 8 év alatt 1 éjszakát töltött a nagyobb egyedül nála, az is rosszul sült el, pedig szereti és nappal sokat együtt vannak.

Keresztszülőnk nincs.

Úgyhogy ez az élmény kimarad.

júl. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Messze nincs még gyerekem,


Akkor mire jó a kérdés?

júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsisagból.
júl. 5. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!