Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 4 èves fiam folyamatosan...

A 4 èves fiam folyamatosan hercegnönek szeretne beöltözni, minden nap szerepjátèkokat játszik, ami soràn vagy hercegnö vagy anyuka és mondja is , hogy ö làny szeretne lenni… Kèrdèsem azokhoz szólna akik voltak hasonló szituàcióban. Vàltozhat ez mèg?

Figyelt kérdés

júl. 3. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

"Vàltozhat ez mèg?'

. Hány felnőttet látsz hercegnőnek beöltözve?

júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Simán változhat. Én például a bátyám kisautóit lopkodtam kicsiként, meg a legoját-lányként
júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Véletlen elküldtem


Szóval én "fiús játékokkal játszottam gyerekként sokszor, mára pedig szerintem nálam csajosabb ember nem nagyon van. Mindig egy csomó ideig készülődök, nőies ruhákat hordok, néha sminkelek is. Szóval nem ennyitől lesz transznemű a gyereked, ha esetleg erre gondolsz

júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Atya úr isten....
júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is 4 éves a kisfiam és ő is sokszor akar "lány" lenni (anyuka, gondozónéni, hercegnő stb.). Játszik! Ez ugyanaz / ugyanolyan jelentőségű, mint amikor "tűzoltó" (mentőhelikopter-pilóta, stb.) akar lenni.
júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Én kiskoromban tűzoltó akartam lenni, volt kis tűzoltó autóm, meg farsangon is tűzoltónak öltöztem. Nem lettem tűzoltó:)
júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Zorro szerettem volna lenni, fekete lovat képzeltem magamnak. Erre könyvelő lettem 😑
júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Kisfiam kukás akart lenni, több, különböző méretű kukásautója is volt, billenthető szeméttárolóval.

Ma már inkább a régészet érdekli.

júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Itt tènyleg nem èrti senki, hogy a kèrdès nem arra vonatkozik, hogy felnôttkènt is hercegnô akar e lenni hanem a màssàgra??? Zoro meg tǔzoltó attyaèg!!
júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Én nem hergelném bele magam, nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani ennek. Még csak próbálgat mindent, ismerkedik a világgal stb., ha akár "más" is lenne akkor sincs vele tennivaló ilyen korban még. Vagyis mégis van: nem kiborulni, nem hüledezni, nem tiltani a játékot.

Aztán majd kiderül egy 15 év múlva. De őszintén mit számítana? Akkor már nem szeretnéd?

júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!