Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is meg fog örülni a nyári...

Más is meg fog örülni a nyári szünet alatt?

Figyelt kérdés

Tervezett szerelem-gyerekek voltak. A szeretetem örök, de a türelmem véges. A nyáron lesz 4 a nagy, ügyeletes ovit nem akartam, mert a kicsi még nagyon pici, jó lenne ha 2,5 hónapig nem hordana neki mindent haza a nagy.


Pár napja nincs oviban, de szegény nehezen viseli, én meg katasztrófálisan. Elég csúnya betegsége van, így a játszizás most elmarad, napra/medencébe nem vihetem még.



jún. 26. 15:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

9: igen ő vállalta, de ez nem értem hogy jön ide. Nem azt vállalta, hogy 0-24ben vele legyen és szórakoztassa 8-10 éven át. És igen jobb néha az oviban mint a saját családban, ha éppen katasztrófális állapotok uralkodnak és nincs elég türelem.

Egy 4 éves nyáron napjában százszor elmondja hogy mennyire unatkozik. Akkor meg csak az marad meg, hogy te vagy a szar anya ha nem ülsz le vele játszani, “anya sosem játszik velem 😭”


És amit írsz tök valid, csak úgy hogy ha valamelyik szülőnek a töke tele van a gyerekekkel, családdal, akkor inkább lépjen le pár napra feltöltődni.

jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

11es, nem..apuka anyukát és a gyerekeket küldje el ha apukának sok. Mint ahogy itt is anyuka küldené el a nagyobbat.


Amúgy meg, ha anyuka szült, akkor játsszon már azzal a szerencsétlen gyerekkel.

jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
12: 🤦‍♀️ hagyjuk!
jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

“ Amúgy meg, ha anyuka szült, akkor játsszon már azzal a szerencsétlen gyerekkel.”

Ez mi már?

jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Jaj istenem, ez a 3 pipás (12. válaszoló) más kérdésekhez is odatévedt ma, ugyanezzel a stílussal.


(kedvencem tőle: " Hát figyu ha a párodnak nincs ebbe beleszólása, akkor abba se legyen hogy éjszaka keljen a gyerekhez, vagy több pénzt tegyen a kasszába mint te, old meg egyedül az egészet.

Amúgy meg mi ez a sok szoptatás ellenes lustanya?" https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt.. )



Kapcsolja már ki valaki nála az internetet, van itt épp elég hülye így is.

jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Én alig várom. Még a héten dolgozom, de jövő héttől szabin leszek, végre lesz időnk és lehetőségünk csatangolni, strandolni, normális együtt töltött időre.
jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Én alig várom. Ezért kértem home office-t, hogy otthon tudjak lenni velük. Reggel letolok pár órát egyben, majd játszunk. Délután a kisebb még alszik, nagynak csendes pihenő olvasással, akkor megint munka, majd játék.

Tavaly is így csináltuk végig a nyarat. Az apja meg én felváltva dolgoztunk otthonról. Jó-jó, jellemzően így nem 4-kor teszem le a lantot, hanem inkább 8-kor, de velük vagyok.

jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mondja ezt a 15ös 3 pipás:-D Lehet meglepő, de sokaknak van ezen az oldalon 3 pipája, többek között neked is. Akkor te is a 12es válaszoló vagy?:-D

Vagy van valamilyen szupererőd amivel a monitor mögül látod hogy ki kicsoda?

jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A nőgyűlölő stílusod árulkodó mindenhol! :)
jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19es, nem hinném, mivel nő vagyok :-D
jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!