Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is meg fog örülni a nyári...

Más is meg fog örülni a nyári szünet alatt?

Figyelt kérdés

Tervezett szerelem-gyerekek voltak. A szeretetem örök, de a türelmem véges. A nyáron lesz 4 a nagy, ügyeletes ovit nem akartam, mert a kicsi még nagyon pici, jó lenne ha 2,5 hónapig nem hordana neki mindent haza a nagy.


Pár napja nincs oviban, de szegény nehezen viseli, én meg katasztrófálisan. Elég csúnya betegsége van, így a játszizás most elmarad, napra/medencébe nem vihetem még.



jún. 26. 15:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Örülni=őrülni

Na látjátok, már kezdem is😅

jún. 26. 15:33
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, de ha megőrülsz tőle, miért kellett még 1?
jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nekem szünet sem kell hozzá...
jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne mehetne ügyeletbe? Jó nem most betegen, de úgy általában?

Nem kell beleőrülni, de te úgy döntöttél ;)

jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
4es minek passzolja le ha otthon van? Ő akart két gyereket ne szívassa a nagyot.
jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, attól, hogy valaki tervezte a gyereket/gyerekeket és imádja őket nem zárja ki azt, hogy időnként sok neki
jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Hát én örülnék neki, ha nem kéne nyári ügyeletbe mennie a kisfiamnak, de sajnos mennie kell. 4 hetes leállás van az ovinkba, ezt is alig tudjunk megoldani a munkahelyünk miatt. Én csak egy hetet kaptam, az apja is egyet, két hetet anyámnál lesz. Mit nem adnék érte, ha egész nyáron itthon lehetnék vele. Más szülő nem tudom hogy csinálja, de a csoportunkból a 24 gyerekből 4-en mennek csak nyári ügyeletbe.

Te amúgy sem adhatnád be, mert van kistesó. Amúgy képes lennél beadni, miközben otthon vagy?

jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező 3 nap után megőrül, akkor ez kinek jó? Ha én megőrülök a gyerekemtől, akkor türelmetlenebb is vagyok vele. Az szerintem nagyobb szivatás, mint az ovi, ahol a kortársaival játszhat. 🤷‍♀️ utána délután meg nyugodtabban játszhatunk.
jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

8as a kérdező vállalt két gyereket, nehogy már a nagy szívjon. Igen valóban jobb az oviban mint a saját családjával..


Tehát akkor ha apukát idegesíti anyuka, akkor apuka elküldheti anyukát és a gyerekeket hogy ő otthon pihenjen?

jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Mi is megbuggyanunk. Az apja is és én is távmunkában dolgozunk, ezért jó ötletnek tűnt, hogy ne menjen egyáltalán ügyeletbe, van itthon medence, udvar, elleszünk mi.

Aha, meg a nagy ló...-t :D

Három napja van itthon a nagy, és az én munkavégzésem eleve nehezítettből (mert bár csak 4 órában dolgozom, de a kicsi 1,5 éves, nem jár bölcsibe még szeptemberig) egyenesen ellehetetlenült. Hiába értelmes és próbáljuk így-úgy rávenni, hogy az apját legalább hagyja békén, ha én már amúgy sem tudok dolgozni, de nyilvánvalóan nem ér semmit, szóval ő sem tud dolgozni. Az udvarra csak akkor hajlandó kimenni, ha abból pancsolás is van a medencében, de ezt nyilvánvalóan úgy nem vállalom, hogy én a nappaliban dolgozom, miközben a 4 és a 1,5 éves fürödnek felügyelet nélkül a vízben, szóval ez bukó. Egyébként homokozni meg csúszdázni meg már nem olyan muri csak úgy, az kizárólag játszótéren jó, amit szintén csak délután lehet, hiszen én délelőtt dolgozom. Így délelőtt általában az idegbaj, egymás gyilkolása a kistesóval és a rajzfilmnézés megy, kb ebben a sorrendben, de néha egyidőben is. Délután valamivel jobb. Amúgy ha nem kéne dolgoznom, még ellennénk tényleg, tavaly is jó volt, de azért nem lenne egyszerű úgy sem. Egy 4 éves, főleg ha testvérféltékenység is játszik (nálunk 1,5 éve nem csillapodott, sőt...) elég sok figyelmet és törődést igényel, amibe simán belerokkanhat valaki, aki amúgy is kimerült egy még kisebb gyerkőc miatt. Ez nem zárja ki, hogy valaki szeresse és akarja a gyerekeit, egyszerűen csak nehéz ez a helyzet egyedül. Ennyi.

jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!