Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Támogatnád a vegánságot?

Támogatnád a vegánságot?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen feltételekkel?
jún. 26. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%

A vegánságot nem, az nagyon bonyolult, mindenféle plusz kiegészítő kell hozzá, nekem nincs energiám így főzni és foglalkozni vele.


A vegetáriánus életmódot igen, mert nem vagyok begyepesedett és úgy alkotok véleményt a táplálkozásról, hogy azért olvasgattam, tájékozódtam a témában, így tisztában vagyok vele, hogy hús nélkül is teljesen egészségesen képes fejlődni egy gyerek (akik itt nyomják az állati fehérjét, azok szerint hogy nem halt még ki pl. India hagyományosan vega társadalmi rétege?).

jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek joga van eldönteni, mit eszik, és mit nem, még a gyermekednek is majd később, ha abba a korba lép, hogy feléri ésszel.

Magyarázhatod Indiával, mindennel, nem ez ennek a lényege. TE azt eszel, amit TE akarsz. A gyereked meg azt, amit majd Ő akar.

jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

12-es, itt arról van szó, támogatnánk-e, tehát feltehetően a gyerek akar így enni.


Ezt a döntési jogot meg hagyjuk már, ilyenje, tetszik vagy sem, nincs egy gyereknek semmiben. Ez csak egy sallang. Azt se szoktàk megkérdezni, akar-e fülbevalót babaként, akar-e megkeresztelkedni és templomba járni, akar-e inkább extra szűz olívaolajat és mandulát enni a krumplis tészta helyett. Meg azt is te döntöd el helyette, lehet-e tetoválása, hajtfestése 13 évesen, elmehet-e bulizni meg így tovább, pedig erre is lehetne mondani, hogy az ő teste ő döntése, és így tovább.


A francokat, úgyis a szülő dönt abban, amiben dönteni akar, legyen szó akármiről.

jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira vegán akar lenni, akkor már nem 1 éves kisbaba, aki nem tud dönteni a sorsa felől. Ha tud önteni, azt eszik amit szeretne, akkor úgysem tudba szülő mást erőltetni...
jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
14,amíg a szülő veszi az alapanyagokat és ő főz, addig elég nagy befolyása van erre, hacsak nem alar nyers zöldségen élni a gyerek.
jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Akkor most nem értem, mi a válaszunk a kérdésre?🤣
jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem
jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
33%
nem támogatnám, hogy a fizetésemet méregdrága, színezett-ízesített-formára nyomogatott szójára költse, amikor van otthon normális, igazi, rendes étel. természetesen ha elköltözik és mindenáron szóját akar enni szójával, lelke rajta, bár amikor legutóbb divatba jött, apám ágán az összes nőrokonnak szervi problémái lettek a túlzott fogyasztástól, ezt azért közölném vele. de ha nagykorúként hülye, akkor már magának hülye. lelke rajta.
jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem támogatom -ami sajnos sokkal elterjedtebb, mint a vegán gyermekek-, hogy minden szutyokkal tömjék a gyerekeket. Dörmi maci, kekszek, üditők, ultrafeldolgozott ételek, mindenben a cukorcukor stb. Sajnos nehéz belátnia sokaknak, hogy ez sokkal veszélyesebb a gyerekre.
jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!