Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5éves de semmilyen járműt...

3,5éves de semmilyen járműt nem tud használni?

Figyelt kérdés
kapott futóbicajt, pótkerekest, rollert, pedálos kiasutót, lábbal hajtós motort és kiasutót de egyiket sem tudja használni. Más is járt így?
jún. 24. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A 15 hónapos extra félős kislányom már próbálgatja a kismotort. A fiam hamar ment mindenen. A bölcsiben minden egészséges gyerek tud kismotorozni. Nálatok tuti van valami probléma, ami miatt fejben nem érett meg rá. Ne ijedj meg, lehet egy kisebb fejlesztés segít!
jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd szakemberhez. Konduktor, tsmt, stb
jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Le vagyok pontozva, de nem baj. Főleg, hogy érintett szülő vagyok. Lányom beszéd területen van elmaradva, nagyon sokáig nem tudta a pedált használni. A kismotor, roller ment neki és szerintem mindenkinek megy. Lehet, hogy egyszerűen nem érdekli? A logopédiai osztályban, ahova csak beszéd sni kóddal lehetett menni, van aki egészen ügyes, tud biciklizni, úszni, mégis erősen problémás a tanulásban.
jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13: gondolom azzal egyetértesz, hogy kivételek mindig vannak, illetve hogy ezek a dolgok nem egy az egyben álló dolgok - tehát nem az van, hogy ha A van, akkor csak B lehet…

De rengeteg esetben az egyensúlyozási dolgok összefüggnek a tanulásival - nem véletlen, hogy a TSM torna is rengeteg egyensúlyi gyakorlatra épít.

jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
14 Lányomnál pontosan így van, sőt ez tűnt fel először, hogy milyen ügyetlen. De meglepődnél, hogy hány kivétel van. Úgyhogy szerintem erre felesleges alapozni, én se voltam mozgékony gyerek és semmilyen tanulási zavarom nincsen, biciklizni iskolás koromban tanultam meg.
jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!