Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek reális,hogy...

Szerintetek reális,hogy barátnőimmel (akiknek van kisgyerekük) ilyen ritkán találkozom?

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm. Az egyiknek van egy kisfia aki 2 éves. A másik barátnőmnek 2 kisfia van. Egy 1 éves és egy 3 éves.

Évente egyszer találkozom velük pedig kb fél-1 órára laknak tőlem.

Beszélni 1 héten egyszer szoktunk. Tudom,hogy nehéz a gyerekek mellett időt szakítani másra de én a találkozást keveslem. Nem hiszem,hogy legalább 2-3 havonta ne tudnánk találkozni...

Vagy így mennek tönkre a baratságok a mai világban?

Igaz nekem se gyerekem se férjem de ha lenne akkor is próbálnék időt szakítani a barátnőkre.

Nagyon hiányoznak a barátnőim de sajnos nem tudok velük gyakrabban találkozni.Még a suliból ismerem őket (szakmáról) szóval regi barátságok.

Akik hasonló helyzetben vannak megoldódott amikor nagyobb lett a gyerek?


32/N


jún. 16. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy találkoztok, hogy gyerek nélkül, akkor lehet reális sajnos. Azt egyaltalan nem egyszerű megoldani 1 és 2 eves mellett.

Nekem egy baratnom van, akivel talalkozgatunk, es miutan egy fél évig nem birtuk összehozni, mondtam, hogy viszem a gyereket is akkor. Nem ugyanaz az élmény, de legalabb van... és azota havi 1-2 alkalom összejon.

jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azért ment tönkre a barátság, mert mikor lányom megszületett kB le se szarta. Először ígérte, hogy jön megnézni minket (egy városban lakunk), de valahogy sose ért ide. Végül mikor jobban voltam inkább mi mentünk hozzá, de kB 1 mondatot szólt a gyerekhez, aztán próbált úgy csinálni mintha ott se lenne. Nekem ez nagyon fájt, hiszen hatalmas változás az életemben, mind a szülés élmény mind ami a gyerekkel jár, de semmi ilyent nem mesélhettem, mert mindig közbevágott és másra terelte a szót. Szóval megszakított a kapcsolatot vele. Aki a gyerekemet semmibe veszi (plusz engem is), az nem igazi barát.


Javaslom próbáld úgy, hogy te mész velük játszótérre, vagy csak sétálgatni, egy pár órára átmenni hozzájuk. Ha nagyobbak lesznek könnyebb lesz, akár gyerek nélkül is találkozni

jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
igen ,ha azt szeretnėd hogy gyereknėlkül talålkozatok.
jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!