Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Középfülgyulladással medencézé...

Középfülgyulladással medencézés? Lehet baj belőle? Hátráltatja a gyógyulást?

Figyelt kérdés

Tegnap anyósoméknál volt a kicsi. Tudták, hogy középfülgyulladása van.

Délután arra mentem érte, hogy a medencében úszik.

Lehet ebből baj?


jún. 9. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor volt probléma a fülével a lányomnak. Kb. kétszer mondták, hogy víz ne érje a fülét....
jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ milyen. Nálunk savós fülgyulladással simán járhatott úszni.
jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha viz ment a fulebe, lehet gond.

Gyerekemnek meg nem volt kozepfulgyulladasa, nekem viszont egy idoben vagy evente 2x is. Mindig elmondtak, hogy meg hajat is nagyon ovatosan mossak vagy inkabb ne is mossak, ne menjen bele viz.

jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet, rendszerint az az orvosi javaslat, hogy ne érje víz a fület, de nekem 1x azt mondták, hogy ne merüljön le a víz alá a fül, tehát ha csak belefröcskölt picit szerintem nem lesz gond.
jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Engem az is érdekelne, hogy anyósodèk miért tesznek arra magasról, amit te mondasz, vagy kérsz.
jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Én eleve fürdőzés után kaptam középfülgyulladást. Külön hangsúlyozta az orvos, hogy gyógyulásig ne érje víz.
jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baja, nekem gyerekkoromban egy nyár ment rá erre, felül fertőzés miatt kétszer kezdődött újra a betegség.
jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk most volt a kislánynak és nem érhette víz. Láttam, lehet a fülre venni ragacsos nájlont, nem tudom a nevét. Azt se tudom hatásos-e, neten láttam. Elvileg nem engedi a vízet a fülbe. Mondjuk én tuti nem kockáztatnék.
jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk én alapból nem vinném el sehova a beteg gyerekemet, otthon a helye mellettem.
jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!