Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a szoptatás alatti úszásról, medencézésről?

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam és anyatejes. Bemehetek a Balatonba, vagy az itthoni medencébe? Nem fog elmenni a tejem ha hideg a víz? Eléggé izgulok miatta! Szerintetek? Ha voltatok már hasonló helyzetben és bátran bementetek a vízbe, megírnátok nekem a tapasztalatokat róla?
2009. jún. 18. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én belementem,de két nap után kevesebb lett a tejem.Azt mondták úgy csináljam hogy a melleim nem érnek a vízbe. Inkább nem megyek pancsolni!
2009. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 hónapja szoptatom a kisfiam, a Balatonnál élünk. Én még nem hallottam a két dolog közti összefüggésről és semmi ilyet nem tapasztaltam. Fürödj bátran!
2009. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos volt az első gyermekem, mikor úsztam egy jót a Tiszába. Igaz, nem volt lehetőségem levenni a hideg vizes fürdőruhát és már másnap nem volt tejem. A kérdést azért tettem fel, mert a tejem annak idején amúgy is kevés volt és a kislányom éppen szopi sztrájkot is tarttott. Tehát nem vagyok benne biztos, hogy a víz volt a ludas. Gondolom inkább ez a sok tényező együtt.
2009. jún. 18. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én uszodába jártam hetente kétszer, és nem befolyásolta a tejtermelést. Előtte és utána is szoptattam, így ha lett is volna valami apasztó hatása, azt a gyakoribb mellretétel megakadályozta. A víz kb. 24-25 fokos volt. Szerintem az otthoni medence ennél melegebb lehet, a Balatonban pedig a felsőbb vízréteg, ameddig a cici beleér, szintén ilyesmi hőfokú. A vizes fürdőruhát rögtön le kell cserélni, de egyébként szerintem nyugodtan fürödhetsz.
2009. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!