Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye saját otthoni medencézésn...

Ugye saját otthoni medencézésnél semmi bajom nem lehet?

Figyelt kérdés
Értem itt a fertőzésre,meg ilyesmikre?Saját környezet,tiszta csapvíz,mi bajom lehetni?Ugye jól gondolom.
2012. júl. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet fertőzés, elég ha beleszállnak a bogarak vagy valami állat megmártózott benne éjjel és már ott lehet a baj, de jóval kisebb az esélye a fertőzésnek szinte minimális. Nyugodtan medencézz.
2012. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is medencézek, 20 hetes vagyok.
2012. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

jajj nem hiszem...akkor ennyi erővel a fürdőkádban is lehetne bajod.

39hkm

2012. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták első perctől kezdve,hogy tilos fürdeni csak zuhanyozni szabad.De igazatok van,nem parázok nem azért vettük meg a nagy medencét,hogy ne fürödjek benne.Amúgy is imádok strandolni,és azért strandra tényleg nem mertem elmenni,de itthon tudom hogy semmi olyasmi nincs,mint ami a fürdőben van. :D

34hkm

2012. júl. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!