Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom szeptemberben...

3 éves kislányom szeptemberben kezdi az óvodát, terhességem 2. hónapja óta itthon vagyok. Nagyon várom már az óvodát, teljesen kiégtem, már nem tudom lefoglalni. Rossz anya vagyok? Mit tehetnèk ez az érzés ellen?

Figyelt kérdés
jún. 4. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mikorra vagy kiírva? Mert max. addig lesz könnyebb. Élvezd ki amíg lehet!

(Nekem nehezebb volt oviba vinnem egy pici mellől a nagyot, mint mikor otthon volt mindkettő. 5 hónapos volt a kicsi, amikor kezdett a nagy. Na addig voltak egészségesek.)

jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11, szerintem most nem terhes, a lányával való terhességére utal (hogy gyakorlatilag 4 éve otthon van)
jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, akkor benéztem.
jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő jótanácsokat! Igen, a korábbi terhességemre utaltam. :)
jún. 4. 20:23
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

A kiegest megértem, én is már régota otthon ülök, két gyerekem van.

Annyira várom már, hogy a kicsi oviba menjen(meg egy év)aztán megyek dolgozni(hogy hova meg nem tudom, a környéken elég rosszak a lehetőségek, de remélem a legjobbakat)

jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!