Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik úszógumi biztonságosabb?

Melyik úszógumi biztonságosabb?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 éves kislánynak venném. Átlagos testalkatú.


Ettől azért tartok, mert félek, hogy kicsúszik a karikából:

[link]


Ettől meg azért, mert a "bugyi" része nincs süllyesztve és ha oldalra dől a lányom felborulhat.

[link]



jún. 3. 03:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3. Nem igaz. A mellény PONT, hogy vízszintesben tart. Nem a csónakokban használtra kell gondolni. Ahogy a swimtrainer is vízszintben tart.
jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

+

Nem esik le, nem csúszik ki belőle a gyerek.

[link]

jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

11


Szuper.


12


A karuszo sem esik le, ha a megfelelő méretet használja az ember és normálisan van felfújva.


Nem kötelező használja senkinek. Mindenki azt ad a gyerekére, amit akar. Leirtam, hogy nálunk mi a szabály.

jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%

És senkit sem érdekel a szabályotok. ;)

Attól még nem lesz jó eszköz, hogy valami hülye helyen kötelezővé teszik.

jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Jaja, 14. Nyilván igazad van. Hülye hely. Ellentétben a tökéletes Magyarországgal, ugye. Oké. További szép napot. 😘
jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk van mindegyik. Ha jó a méret nem csúszik ki az úszó gumiból. A karúszó is fenntartja a vízen. De a legjobb ez az úszó mellény:

[link]

Akkor vettük amikor hónapokig külföldön voltunk egy szállodában. És nem akartam mindig bemenni a medencébe. Ezzel be tudott menni egyedül és soha semmi baj nem történt. Kintről figyeltem persze.

jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!