Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit olvasol a 1,5-2 éves...

Mit olvasol a 1,5-2 éves gyerekednek?

Figyelt kérdés
A lányom imád olvasni, de már rosszullétig olvastam neki az összes könyvét. Boribon, Bogyó és Babóca és a Bing összes könyve megvan, hallottam, hogy azokat szeretni szokták a gyerekek, úgyhogy megvettem egyet-egyet, imádta őket, úgyhogy aztán megvettem az összeset. De már borzasztóan unom őket, olvasnék neki valami mást is. Próbáltam valami klasszikusat (Vuk, Grimm mese), de nincs benne kép, nem kell benne annyit hansúlyozni, és nem köti le. Próbáltam a Mese a kislajhárról, aki nem tudott elaludnit, szerintem tök cuki, egy kis verses, képes mese, de szintén nincs benne annyi dialógus és nem köti le. Esetleg tudtok a fentiekhez hasonló gyerekkönyveket ajánlani? Lehetőleg olyat, ami sorozat, hogy ha egy bejön, akkor tudjak neki olvasni sok történetet.
2023. nov. 30. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nagyon ment Maszat (többféle korosztálynak is jók a meséi), a Mesél az erdő sorozat nagy kedvenc volt már akkor meg a Kisvakondot is szerette néha-néha. Már 3,5 éves, a klasszikusok mint a Grimm és társai most kezdenek elég érdekesek lenni, korábban nem tudott annyi ideit figyelni, hogy élvezni is tudja őket.
2023. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megpróbálom őket! Meg külön köszi, akkor tudom, meddig kell félretenni a Grimm meséket. :)
2023. nov. 30. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Julia Donaldson könyvek.
2023. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tesz-vesz város?
2023. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, meg a Kipkopp-szerelem is 2 éves kora körül kezdődött :)

#1

2023. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Franklin sorozatot nagyon szerették a gyerekeim ilyen idős korukban.
2023. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Pitypang és Lili sorozat.-Nálunk imádja a gyerek.

Pipp és Polli.

Barátnőm, Bori- ez sem rossz, kicsit hosszabb, de jó kis történetek

2023. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
3-5-8 perces mesék. Ez sorozat, rengeteg fajtája van. Mi szeretjük.
2023. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Julia Donaldson összes, Kippkopp, Kisvakond, Barátnőm Bori (fiúnak is), Babaróka, Mesél az erdő....
2023. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kippkopp, Barátnőm Bori, aztán van a párja a Berci
2023. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!