Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtátok hogy mennyire ártalma...

Tudtátok hogy mennyire ártalmasak az italporok a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak kb fél éves kora óta adok italporból készült innivalót,rendszeresen itta ő is és a másik fiam is.A kisebbiknek folyton kiütéses volt a karja és az arca,már vagy 2 éve,mert most 3 éves.Ekcéma szerű kiűtések voltak,az orvossal folyton tanakodtunk mire lehet alergiás,.egyszer vettem egy karton gyümölcslét ezért 4-5 napig nem ivott italporból készült innivalót,akkor kezdett sima lenni az arca és a keze.2,5 múlva végre sima lett a pici fiam arca.Ekkor jöttünk rá hogy a boleró volt a hibás.Egyre többen mondják hogy az ő gyerekük is alergiás rá.Szerintem ne adjatok a gyerekeknek ilyeneket.
2010. okt. 19. 18:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudom,már én sem értem miért adtam ,praktikusnak tűnt ,mert nem kelet cipelnem a nagyobb üvegeket.Nekem azért ízlett a szőlő ízű és a multivitamin.Sok helyen ittam már ilyet amikor vendégségbe mentünk valahová,nem gondoltam volna hogy ártalmas,hiszen a plusz is porból van,azt hittem ez is hasonló.
2010. okt. 20. 07:55
 12/17 anonim ***** válasza:

A Bolero egy szintetikus sz*r, még nagyobb gyereknek sem adnám, nem hogy egy csecsemőnek. Eleve nem is értem, miért kell ilyen édes löttyökkel itatni egy gyereket állandó jelleggel... A Boleróról különben mindig az jut eszembe, hogy suttyó tini korunkban a tablettás bort kevertük vele, na kb. minőségben ugyan ott van.

A Bolerót azzal itatnám élete végéig, aki kitalálta.

2010. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De áruld már el, hogy mi vezetett rá téged arra, hogy egy 6 hónapos babának bolerót adj? Ráadásul minden nap?
2010. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most sem adom 20 hónaposomnak. 6 hósan a fiam vizet ivott vagy teát, vagy babaitalokat. A bolero nem babáknak való.
2010. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi erővel adhattál volna neki HIPP, vagy MILUPA granulátumos italt. Az se a legjobb, de tán többet ér, mint a Bolero...


32 vagyok, 2 gyerekkel, férjjel, de soha semelyőnk nem ivott ilyen tasakos sz@rt. És nem is fogunk.

2010. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát jo bátor anyuka vagy ,miért nem föztél teát az sokkal egészségesebb.Szegény kisgyerekek csak sajnálni tudom és csodálkozom hogy tudtál ijen sokáig várni azzal hogy kiderüljön hogy az italportol van a kiütés.Ez egy jo lecke volt és következökor figyelj oda mit adsz a gyerekeidnek . Sok szerencsét
2010. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Bolerot sohasem jutott volna eszemben adni a kislányomnak. pár évvel ezelőtt ittunk ilyeneket még a suliban, de már én sem iszom meg, mert borzalmas az íze. Hipp granulátomos teát adtam a kislányomnak, az kifejezetten babáknak készül és össze sem lehet hasonlítani a Boleróval.
2010. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!