Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem lettem jó anya, mit tegyek?

Nem lettem jó anya, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éves lányom van, akartam is meg nem is gyereket, a férjem akart nagyon. A terhesség nem volt rossz, sajnos csm. lett az nagyon megviselt lelkileg, én mar ott sem éreztem nagy rózsaszín ködöt, aztán a kisbabás időszakban is elevickéltem csak vele, 2.5 evesen ment bölcsibe én meg dolgozni. Egyszerűen nem vagyok oda a gyerekekért, nem bírok vele sem jól foglalkozni. Nem szeretem a koszolást, nem szeretem a játszóterezést, a nyafogást se bírom. Ne játszok vele soha. Bevonom dolgokba pl sütés főzés, kertimunka, vagy akarmi de nem játszok vele. Már 5 évesen a fejemre is olvassa, már sokszor rámrivallt hogy sosem játszol velem meg ilyesmiket.. és tudom igaza van. Plusz mindig rászólok hogy tartson rendet, papucsot tegye helyre, szemetet vigye ki, ezt csinálja azt csinálja, sajnos átvette ő is kicsit ezt a parancsoló stílust tőlem. Meg nagyon felmegy a vérnyomásom ha indulunk valahova es valami nincs meg, kapkodás van, ezt is átvette, ha pl nem találja a plüssét vagy valami már ő is azonnal begurul.

Az apja nagyon szereti, rengeteget foglalkozik vele, legalább ő, sokszor mondja is hogy apa legalább játszik velem.

De amúgy meg engem is szeret, nem vagyok vele mindig undok, amúgy megteszek érte mindent, ápolom, tisztán tartom, megveszek neki mindent, ha beteg ápolom, szeretem én is de egyszerűen nem tudok vele foglalkozni.

Nem hittem hogy ilyen leszek..

Hogy változtassak ezen?


2023. szept. 18. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

most azt írod visszed mindenhovå kirándulni ,nyaralni jåtszoházba akkor meg mėg is jó anya vagy mert igenis foglalkozol vele.

szereted stb

mert a bevezetödben nem ezt írtad magadrol hanem pont az elenkezöjét.

most akkor foglalkozol vele vagy sem?

az is foglalkozás hogy viszed programra .

2023. szept. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Programokra ide oda igen, mert ott tudunk mit csinálni. Séta, fagyi, nézelődés stb

Én játszani nem tudok, nem ülök le vele se barbizni se legozni semmi, én azt se tudom hogy kell, nem tudok bunkert építeni, nem tudok plüssökkel szerepjátékozni, kiskonyházni...Utálok minden féle játékot, egyetlen dolog a könyvek amit olvasunk nézegetünk együtt, ahhoz értek egyedül.

2023. szept. 19. 07:19
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond.

Nem is kell vele barbiznod. Arra ott vannak a kis barátok.

2023. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Teljesen jo igy kerdezo, en is ilyen vagyok.

Ne martirkodj szerintem tovabb, jo anya, velunk sem jatszottak kiskorunkban allandoan.

2023. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

elviszed kirándulni,játszohåzba,kertėszkedsz vele sütsz olvasol ezek is programok ,ezek is együtt töltött idő.

én sem babåztam a lányomal ,mondjuk ő nem is szeretett babázni ,legozni puzzlet kirakni ,társasozni igen meg én is de kirándulni is szeretünk mai napig .

2023. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!