Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek az első gyereke elég...

Akinek az első gyereke elég "könnyű" eset (volt), ott kockáztattatok a második gyerekre?

Figyelt kérdés

Mármint hogyha az első gyereked könnyen kezelhető, és ha esetleg szeretnél második babát, nem tartasz tőle, hogy az teljesen az ellentéte lesz, vagyis nehéz eset?


Lehet, hogy csak én gondolom ezt, de már nem egy anyuka félt ettől.


2023. aug. 9. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalan nem féltem ettől. Meg sem fordult a fejemben.


Aztán a könnyű gyerekem után jött egy hisztérika 😂

2023. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem féltem, és nehéz eset lett. Utána se féltem, és a harmadik még nehezebb eset lett. :D
2023. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tartok tőle, de attól még szeretnék másodikat.
2023. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Első lett nagyigényű, de nem tart vissza.
2023. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lanyom volt a nehéz eset,mégis vállaltunk másodikat

A fiam az ellentéte a lanyomnak teljesen.

2023. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is az első többemberes baba és eszméletlen rossz alvó volt, sőt a mai napig nem túl fényesek az éjszakáink, bár cserébe a dackorszakot lekopogom eddig tök jól viseljük, januárban jön a testvére, hiába volt a fiam nehezebb eset csecsemőként, mindig is szerettem

volna neki testvért, ha ennél nagyobb szerencsém lett volna vele, akkor pedig talán még ennél előbb is.

2023. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam mondhatni könnyű eset. Ennek ellenére sem vállalunk másodikat. Mindig is egy gyerekre vágytunk.
2023. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat anyukák, apukák. :)


Akkor szerintem aki tenyleg vagyik gyerekre annak ez meg sem fordul a fejében ahogy az 1es irja.

Bár regebben volt itt egy másik ezzel kapcsolatos kerdes ahol egy egy gyermekes anya azt irta, hogy a meglevo gyereke viszonylag konnyu eset, de felnek másodikat vallalni mert hogy azzal lehet pokol lenne az eletuk..de ez csak egyfajta magyarazas, nem?

Szerintem ok amugysem szeretnének másodikat mert aki tenyleg akar az nem rugozik ilyeneken.

2023. aug. 9. 14:30
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja es azt is hozzatette hogy nem húznak lapot 19re

🤣

2023. aug. 9. 14:31
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Tartós beteg gyerek mellé vállaltunk másodikat. Szerinted?

A poklok pokla nem lehet nehezebb. Második a fény az életünkben.

2023. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!