Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen egy belevaló kisgyerek?

Milyen egy belevaló kisgyerek?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg szerinted?
2023. máj. 31. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Olyan akiktől menekülök.

A közvélemény szerint a nagydumás, minden lében kanál, eleven, de okos, tanulékony gyerekekre mondják. Akik mindenhez hozzá szólnak, gyorsan vág az eszük, de sokat rosszalkodnak is. Hangosak, az a fajták, akik ha belépnek valahova velük lesz tele a helyiség.

2023. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a sajátom, aki szófogadó, jó gyerek, könnyen alkalmazkodik, könnyen barátkozik, de nem tolakodó. Szeretik az oviban az óvónők és a gyerekek is. Nem harsány, nem verekedős. Okos, de nem okoska.
2023. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én azt gondolnám a bátor, mindenre kapható, esetleg minden lében kanál gyerekekre mondják.
2023. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az enyémre mindig azt mondták a bölcsiben hogy nagyon "piszok". 2 évesen simán a 3 évesektől is elvette ha neki kellett valami. :D Amúgy egy állandóan jókedvű, pörgős, hangosan röhögős, eleven kisfiú. Idegenekkel kell neki fél óra feloldódni, de utána azonnal megbarátkozik mindenhol, mindenkivel. Alapjáraton szófogadó, de vannak brutál hisztijei. 3.5 éves.
2023. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem egyenlő a “rossz”, tolakodó, nagydumàssal.


Csak nem félős, nem bújik az anyja szoknyájába.


Nem veszi el másoktól a jàtékot, de el meri kérni.

Vagy nem áll muján, hanem szóvá teszi, ha az ő kezéből kitépik a játèkot.


Az igazi belevaló gyerekeket mindenki szereti..

2023. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az a belevaló gyerek aki ha meglátja a tócsát megy és ugrál benne, saraz, koszolja magát és élvezi a gyerekek által élvezett dolgokat.
2023. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Aki nem muja, tehát tud köszönni, kérdezni, beszél, mesél arról ami érdekli, foglalkoztatja, mozgékony és bátor is. Nem sírja el magát ha valami konfliktusa van, hanem szól. De nem agresszív.
2023. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Az enyémre ezt mondják, bár még igazából nem dőlt el, hogy "csak" eleven vagy sni-s , pszichológus foglalkozik vele az óvodában aztán eldől hogy kell e tovább menni szakszolgálathoz. 3,5 éves. Ő egy pillanatra nem ül meg, ha kicsit is bosszantja valami egyből egy mp alatt odacsap sajnos, és minden rosszasagot kieszel és megcsinál amit csak el lehet képzelni, nincs megállás egész nap egy percre sem. De korához képest nagyon szociális rengeteg barátja van és nagyon könnyen létesít kapcsolatot más gyerekekkel, mozgásban, beszédben fejlett.
2023. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki kiáll magáért(itt nem verekedést értek),könnyen barátkozik,mindig feltalálja magát, felnőttekkel is tud kommunikálni.
2023. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!