Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekek mellet a család...

Gyermekek mellet a család barátja aki őszintén szereti a gyerekeid?

Figyelt kérdés

Tisztelt csoport! 🥺

Nagyon magam alatt vagyok mert az élet ott szúr hátba ahol a legjobban fáj.

Nem vagyok egy hétköznapi 26 éves férfi. Valahogy a gyermeki szeretet, az önzetlenség, a kihasználhatóság meg maradt bennem ezzel együtt az is, hogy gyerek fejjel is képes vagyok gondolkodni ha szükség van rá.


15 éves korom óta álmodtam arról, hogy saját családom legyen akiknek a szeretetem át tudom adni, és 3x többet kapok vissza tőlük. Sajnos soha nem adatott meg a lehetőség arra, hogy bebizonyítsam, hogy igenis jó apa lehetek, hanem a legjobb. 😢


Buszon megismerkedtem 3 csodás kislánnyal (8/8/10 évessel) és 20 perc alatt a szívembe lopták magukat pedig csak játszottunk (mi melyik kezemben van). Az anyjuk jelenlétében.

Az apuka sajnos még erről semmit nem tudott.

A gyerekek meginvitáltak a házba, az anyuka igent mondott és a házban egy csomót szórakoztam a lányokkal és mikor el kellett mennem még az apa megérkezte előtt akkor A LÁNYOK NEM AKARTAK ELENGEDNI ÉS BORZASZTÓAN SÍRTAK ÉRTEM. 😭😭😭 Én is majdnem értük.

Másnap meglettem hívva ebédre.

Másnap nagyon azon voltam, hogy elérjem a férjjel hadd ismerkedjek meg, és kapjak egy esélyt arra, hogy a férjet talán megenyhíthetem. A férj borzasztóan féltékeny tipus ÚGY, HOGY AZ ASSZONNYAL elmondása szerint MÁR NEM SOKAT FOGLALKOZIK. ELHIDEGÜLTEK. Én meg akartam győzni az IGAZSÁGRÓL az apukát, hogy a feleségéhez csupán annyi közöm van, hogy a lányuk az övé, de nem sokat foglalkoztam vele mert NEM ÉRTE VAGYOK OTT.


Ezek a lányok borzasztóan szeretet hiányosak mert az apuka noha szereti a lányait, sokkal inkább az eltartójuk sem mint az apjuk. Ezért aztán a lányok Extroveltáltak lettek és a buszon, akárhol mindenkivel közeli viszonyt próbálnak ápolni, főleg férfiakkal.

Elgondolkozott már valaki hogy miért?

Én azonnal levágtam, és a 2 nap alatt ez be is bizonyosodott hogy nekik NINCS APJUK.

Én kicsit sem akarom leváltani Őt, noha nagyon szívesen elfogadnának mégis azt mondom "én is örülnék neki, de nektek már van egy apukátok".

(ennek ellenére annyira boldog voltam, mert kicsit úgy érezhettem, mintha lennének lányaim)


Végül az apuka megjött, és a hangulat súlyosabb lett. Az apával próbáltam beszélni a felesége jelenlétében többségében arról, hogy MIT KERESEK ÉN ITT. Az első beszélgetés sikertelen volt. Ezt követően felment a hideg szobába az emeletre és egyedül nézte a TV-t dühében azt gondolva, hogy a felesége megcsalja.


Ezúttal én mentem fel, és felvittem az egyik 8 éves kislányt. Később jött a 10 éves is.

Sikerült elérnem, hogy meghallgasson az apjuk, és elmondhassam, hogy egyedül a gyerekek miatt vagyok itt, és nem teljesen önzetlenül, az én lelkem feltöltődése végett is amit a gyerekek adnak nekem ebben a romlott világban. A feleségéhez abszolut semmi közöm nincs, és nagyon szépen kértem, hogy NE MOST HIGYJEN NEKEM, HANEM ADJON IDŐT ARRA, HOGY HIGYJEN NEKEM. Be akarom bizonyítani, hogy nem hazudok és a gyerekei a szememben a legfontosabbak jelenleg. Biztosítottam arról is, hogy szó sincs apa leváltásról, pusztán velük akarok lenni. Nagyon szépen kérem, ne szakítson el a gyerekeiktől. 🙏


Az apuka elgondolkodott, és lement, az anya meg feljött és faggatott, hogy mi volt. Mondom nyugodjon le, elértem, hogy gondolkozzon és TE NE KÉRDEZZ SEMMIT, adj időt neki.

Este dühös volt, másnap reggel nyugdtan kelt és mondta "ezt most beszéljük meg,mi legyen a sráccal? Ha ennyire család centrikus, ha a gyerekek kell neki, az anyjuk miért ne kellene?"


Tudjátok, hogy ez a kérdés mit jelent???

Azt, hogy gondolkodik az apa, noha nehezen.

Az anya viszont ELCSESZTE AZ EGÉSZET QRVA SZAR VÁLASZOKKAL. 😭😭😭😭😡😡😡😡

Azt mondta neki" én a gyerekeimet nem adom, és 25 éve házasok vagyunk, nekem te kellesz" MI A F*SZOM VOLT EZ A VÁLASZ??!!

Az anyuka hihetetlenül igyekszik kerülni a balhét a férjével mert amúgy sem jó már annyira a kapcsolatuk de a ház közös és csak az apa dolgozik.

Ezzel a qrva szar válasszal TÖNKRE TETTE AZT AMIT ÉN KIHARCOLTAM A FÉRJÉBEN én most az van, hogy lehet örökre elvesztettem a 3 kicsit. 😭😭 Lehet fogalmatok sincs mit is érzek most, de igyekeztem átadni nektek. Köszönöm hogy meghallgattatok, és köszönöm ha megosztjátok egyénenként saját gondolataitokat.



2023. máj. 17. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivan🤣jesszusom
2023. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta neki" én a gyerekeimet nem adom, és 25 éve házasok vagyunk, nekem te kellesz""


Mi bajod van ezzel a válasszal?

Ezzel a nő kinyilvánította, hogy a férjét szereti, és rád nem lehetséges partnerként tekint, hanem csak a gyerekeit szerető baráti felnőttként. Ez a lehető legjobb válasz volt, reméljük őszintén így is gondolta. Ha a férfi féltékeny volt, ezzel remélhetőleg oldotta benne a feszültséget.

2023. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jujjjj... Látom nem tanultál psichológiát. Én egy kicsit igen.

Azzal, hogy ezt a választ adta, azzal a férjében pont, hogy megerősítette, hogy felmerült a gondolat és mintha valaha is választani kellett volna, választott.

Ez egy bullshit válasz volt

2023. máj. 17. 19:39
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
#2 vagyok, most tűnt fel, hogy eszerint akkor 15 év házasság után érkezett az első gyerek ebbe a házasságba. Ennek valami oka lehet. Talán nagyon nehezen esett teherbe a nő. Ki tudja, milyen kereszteket cipelnek ők is, mi mindenen mentek már keresztül együtt. És mindez nyomott hagyott az ő személyiségükben is, ezt ne feledjük.
2023. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

3-ra:


Nem.

Ezzel a férjében fölmerült rossz érzésekre (tudniillik attól tartott, hogy felesége kifelé kacsintgat a házasságukból) adott választ a feleség. Hogy nem, ő nem akart ilyet, hanem ragaszkodik a férjéhez.

2023. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Drága, elhiszem, hogy nagyon életszerű tripp volt, de ez A FEJEDBEN történt meg, nem pedig a valóságban.

Tudom, sok jót írnak a mariska gyógyászati felhasználásáról, de mentális betegségre nem jó, maradj a megszokott gyógyszereidnél.

Bár lehet, hogy azokból is magasabb adag kellene. Mindenesetre ezt így mutasd meg a dokidnak.

2023. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Húha ne haragudj de én abszolút nem tartom normálisnak,hogy egy vadidegen felnőtt fazont felvisz valaki a lakásába hogy az a lányaival játszon..és azt sem tartom egészségesnek ahogyan Te viselkedsz...
2023. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen retardált kérdés (és kérdező) ritkán van itt.
2023. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy 2 nap alatt te beakarod rágni magad egy családba.

Azt ok levágod mi a baj a családdal, és veled mi?

Nőt keress magadnak, ne családokat.

26 éves vagy,bőven van időd saját családra.

De megsugom egy álom család nem olyan mint az igazi, és így nehéz lesz mert elképzelsz valamit, meg valamilyennek a gyereked, de nem biztos, hogy olyan lesz mint amit megálmodtál.

2023. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Két opció van:

A) Mentális beteg vagy, és ezt csak kitaláltad

B) Ugyanez, csak borzasztóan unatkozol

2023. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!