Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A környezetemben van család...

A környezetemben van család (ok) akik 10 év alatti gyerekeiket viszik az éjszakába, normális ez?

Figyelt kérdés
Az éjszaka, természetesen nem disco, de szilveszteri buli, farsang, bál. A nagyszülőkkel azonos településen élnek, így nem feltétlen a gyereket hajnalig, reggelig engedni fenn lenni a felnőttekkel.Én ezzel nem értek egyet, maradi vagyok? Vagy konzervatív? Szerintem a gyerek legyen gyerek! Ti mit mondtok?
2010. febr. 1. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát mostani felnőtt fejjel én sem vinném a gyerekem ilyen helyre. De ha visszagondolok, én is mentem kiskoromban a szüleimmel ilyen szilveszteri buliba és mindig nagyon élveztem, de volt olyan is, hogy elaludtam.

Szóval a gyerek attól még gyerek marad, mert ott van a buliba.

2010. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is vittek szilveszterkor, farsangra 10 alatt...éjfélig,pedig apám nagyon konzerv volt.Nem értem mi ezzel a bajod
2010. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az,ha évente néhány alkalommal elviszik a gyereket az "éjszakába",azzal nincs semmi baj.Mindenkinek nagy élmény,sokan felnőtt korukig emlékeznek az ilyen eseményekre.Az a gond,ha rendszeresen,esetleg akár hetente csinálják.
2010. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs ezzel sedmmi gond, ha nem minden héten történik.


én meg azon röhögök, aki 7kor lefektetei a babáját(persze nagyobb babát)röhej...az még délután:))))

2010. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én édesapán szervezett bulit édesanyámnak házassági évforduló vagy szülinapra és én nagyon élveztem mindig, 8-9 éves voltam és sok velem egykorú gyerek volt és mi is nagyon jól éreztük magunkat egy évben 1-2 alkalom simán belefér szerintem és egy életreszoló élmény marad a gyermekben.
2010. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont elég gáz sajnos, hogy az 5-10 éves gyerek reggel 6 óráig fenn van. Aztán csodálkozik a szülő, hogy 15 évesen már a barátaival megy bulizni! De természetesen mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy érzi, további szép napot!
2010. febr. 2. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
ha megvan errol a sajat velemenyed amit mereven be is tartasz a valaszodbol itelve akkor minek kerded??
2010. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!