Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy kicsiként...

Normális, hogy kicsiként állandóan lenyírták nagyon rövidre a hajam?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Egészen 9 éves koromig a nagymamám levágta hármassal nyáron meg nullással a hajam. Mindig nagyon utáltam. Ès mindig a nagyapám fogott le. Hiába könyörögtem, hogy nem akarom, mindig az volt a válasz, hogy így leszek szép ès csak a b*ziknak van hosszú haja. Felnőttként is azt mondom, hogy rohadtul nem állt jól, mert egyszerűen az én fejformámhoz nem passzolt. Vannak olyan kisgyerekek akiknek ez jól áll, de én nem tartoztam közéjük. Ezért a mai napig utálok gyerekkori képeket nézni magamról . Aztán úgy lett vége az egésznek, hogy 9 évesen amikor meg akartak nyírni, akkor bezártam magam a wcbe ès csak úgy voltam hajlandó kijönni, hogy megígérték nekem, hogy nem nyírnak meg engem. Utána végül anyám elvitt engem a fodrászhoz utána már egy fokkal normálisabb fejem volt, de akkor voltam megelégedve magammal, amikor egyedül kezdtem el járni hajat vàgatni. Utána meg néhány évig hallgatnom kellett, hogy milyen buta vagyok, hogy erre pénzt adok ki.

2023. ápr. 22. 05:09
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Régen ez volt a divat....amíg a férjem nem lett a férjem az anyja vágta a haját. Gondolhatod hogy nézett ki. Azóta jár a fodrászhoz már de hallgatjuk hogy felesleges pénzkidobás. Aposomnak meg mindig anyósom vágja. Még is látszik. Itt ott belenyiva, bozontos, hosszú. Kapaszkodj meg aposom pedig anyosomnak vágja. Borzalom a fejük.
2023. ápr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1:

Alapvetően szerintem nem lenne gond azzal, ha valaki otthon vág hajat, de azért nem ártana kicsi utána nézni. Főleg a mai világban, amikor YouTube tele van oktató videókkal.

Nekem is apósom vágja ès festi anyósom haját, de ő tényleg szépen megcsinálja. Meg engem is volt, hogy megnyírt, ès rámerem magam bízni.

A másik meg az, hogy nincs baj azzal, ha valaki spórolós én is alapvetően az vagyok, csak az ne menjen már a másik kárára. Főleg úgy, hogy koccintós borra mindig volt pénz, de arra nem volt, hogy két havonta elvigyenek fodrászhoz.

2023. ápr. 22. 07:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk èn vágom a fèrjem ès a fiam hajàt, de sohhhhha nem tolnám egyforma golyófejre nekik. ( bár a férjemnek nem áll rosszul, egyszer kérte nyaralàsra)


Fiamnak maximum akkor vágnám olyanra, ha belemozdulna nagyon, emiatt pedig belenyírnèk.


Nekem sem tetszik.

Rettentő kevès embernrk áll igazán jól, ha jól is àll, akkor is van, ami jobb.


Viszont értem, hogy kicsi gyereknek egyszerűbb.


Másrészt pont a nagy tiltakozàsok/ lefogások miatt nem visznek sokan fodrászhoz gyereket, mert azt olyat nem is vállalja ( tudom, hogy nàlatok nem ez volt)

Ők maguk, pedig ennyire kèkesek..ördögi kör..

2023. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Fu ezt sosem értettem. 2-3 havonta 2000 ft-ot fizetek a fiam hajvágására. Annyira jól néz ki. Én is kaptam már meg, hogy lusta vagyok és micsoda pénzkidobás. Mi? A 2000 ft? Hát ha az hiányzik a kasszából, akkor baromira nem kellett volna gyereket vállalni. Tök igazad van. Szerintem nem is a haj zavart, hanem hogy lefogtak és akaratod ellenére levágták a hajad.
2023. ápr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Ez így teljesen rendben van. Nekem gyerekként télen 3-assal, nyáron nullással vágták a hajam, felnőttként pedig borotválom a fejem. Szerintem ez az egyetlen normálisan kinéző férfi frizura, és kész. A fodrászkodás nőknek és homároknak való.
2023. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én fiamnak vállig ér a haja, mert nem engedi levágni. Engem nem zavar, ápoljuk, neki is fésülöm, mint a lányomnak. Én is szoktam beszólásokat kapni, de sose értettem, hogy másoknak miért lesz teljesebb a napja attól, hogy lebziznak egy 3 éves gyereket, amiért ragaszkodik a hajához. Sajnálom, hogy neked nem vették figyelembe a kívánságod.
2023. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem télen nyáron 3 centisre vágták, amíg kicsi voltam, ront a helyzeten, hogy lány voltam... Nálunk is a férjemnek én vágom a haját, mert ő kifejezetten utál fodrászhoz menni, de a gyerekemet az első vágástól kezdve fodrászhoz fogom vinni (még rövid neki, úgyhogy még nem lett vágva).
2023. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elég pocséknak hangzik, ha velem ezt csinálják én is kiégtem volna :D én nő vagyok, és gyerekként fodrász vágott nekem vmi nagyon fura bowl cutszerű bobot és ki nem állhattam :D


jelenleg magamnak vágom a hajam, de utánanézek a dolgoknak, nem csak vmi random dolgot csinálok, meg rákészülök, sectioning, etc. lesz gyerekem valaha biztos h fodrászhoz fogom vinni, és olyan haja lehet amilyet akar (persze racionális kereteken belül).

2023. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!