Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több gyerekes anyukák! Mit...

Több gyerekes anyukák! Mit csináltok az ovis jelekkel, ha a kisebb megörökli a ruhadarabot? Nem zavaró két-három jel ugyanabban a ruhában?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
De zavaró, főleg a gyereknek, így nem adnám neki az előző azon dolgait, amiben benne marad a jele. Így azt érzi, ő tényleg csak a második, és ennek jele is van. Minden gyerkőc büszke a jelére, nem akar osztozni mással ezen.
2010. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én anyukám anno elintézte, hogy nekem ugyanaz legyen a jelem az oviban, mint a bátyámnak volt... Így nem kellett állandóan újrahímezgetnie a jeleket.

Nálatok ezt nem lehet elintézni?

Engem nem viselt meg lelkileg, hogy én is szilva vagyok/voltam, mint a bátyám :)

2010. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk áthúzod az előzőt, vagy átalakítod, ha megoldható. Nekem a szivecskéből lehetett napot csinálni....
2010. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nálunk egyszerre is lesznek, két évig is, így nehézkesnek tűnik az azonos jel... :o)


Arra nem is gondoltam, hogy a lányaimnak probléma lenn, inkább hogy az óvónénik megtalálják-e a ruha gazdáját...


Most az jutott eszembe, hogy ami címkés, ott a címke aljára rajzolom (textilfilccel, sajnos a kutyushímzés nem az esetem), és majd később levágom a címke azon részét, vagy az egész címkét, és akkor magára a ruhára rajzolom majd az új jelet.


Csakhogy, mi van, ha a harmadik is lány lesz? :o)

De ezzel még ráérünk, még csak most kezdte a nagy lányom, csak úgy elgondolkodtam ezen...

2010. okt. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!