Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányotok mivel játszik/...

2 éves lányotok mivel játszik/játszott? Mik a kedvencek?

Figyelt kérdés

A szokásos játékokon túl valami jó ötlet? ( baba, duplo, könyv, kirakó, ilyenek vannak).

Érdekelheti pl. az a gyerekeknek való szintetziátor, ami állathangokat is tud?


2010. okt. 6. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekelheti...mert valószínűleg minden vacak érdekli, ami csillog-villog-hangot ad.....de biztos, hogy én nem vennék neki!!!


Ha van babátok, vehetsz hozzá babakocsit, vagy orvosi táskát, vagy etető készletet, vagy kiságyat.


Vagy gyurmát, színes festékeket, vagy az ikea-ból táblát papírtekerccsel.


Az én lányom ennyi idősen kapott bábokat, és azokat is imádta. Nem kesztyűbábot, mert azt még nem tudná jól mozgatni, hanem nagyon szép fakanál bábokat tudtunk venni (később együtt készíteni is), amiket könnyedén mozgathat.


Vagy lökdösős kismotor, vagy háromkerekű bicikli, vagy pótkerekes kétkerekű bicikli, vagy ugráló labda....

2010. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislányom kb 1 hónapja megtallta a játékos ládikóban a régi állathangos kis szintijét :-) Azóta rendesen nyüstöli. Most hogy már tudja mondani az állatok nevét, és a billentyűk is számosak, külön kuriózum. És persze az a 10 agyonhallgatott dallam, állandóan megy,táncol rá. Szerintem a zenés kütyük még érdeklik őket.
2010. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!