Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért volt régen minden jobb??!!

Miért volt régen minden jobb??!!

Figyelt kérdés
Rokonoknak akiknek már nagyok a gyerekei, egyáltalán nem fogadjak el, hogy igenis létezik, autizmus, adhd, sní gyerekek. Azok többsége neveletlen. És pont. A mai szülők idióták, a gyerek irányít. Szarul neveljuk, bezzeg ők.Nyugtassatok meg nem csak az én rokonságom ilyen..annyira unalmas, hogy minden lépését figyelik a gyereknek, és egyből kezdik, na nálam ezt nem csinálta volna, na én már ezért adtam volna, mi az, hogy még van kerdezve mit enne?!? Egyen amit ele raksz, akkor is ha nem szereti..Más téma nincs, csak hogy a mai fiatalok milyen elcseszetten nevelik a kölyköket, és hogy miért jár egy gyerek fejlesztésre, biztosan nem foglalkoztál vele... 😂 És stb. És amikor meg a másik rononnal szoba állsz, elmondja, hogy 10 x nrveletlenebb volt a kolke, és az ilyenek csak elfelejtik milyen egy 3/4 éves. Mikor van ennek vége?? Mindenkit muszáj elkuldeni a busba? 😀 Vagy egyszer megszunik ez az elemezgetes...
2023. febr. 21. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok van egy 3 éves lányom és nem tartom jónak a régi gyereknek kuss a neve azért mert én vagyok az anyád című gyerekidomitast! De szerintem ma nagyon sokan átesnek a ló túloldalára ! Nem lehet fegyelmezni, büntetni a gyereket, mert juuuj a gyerek lelke! Nyugodtan szarjon a fejemre és tapicskolja is szét , csak sajnos az élet minden területén lesz elvárás , ja ilyenkor a tanárokat szidjuk !

Soha nem ütném meg a gyerekem , de ha rossz fát tesz a tűzre , annak van következménye, pl a szobájába küldöm, de sose csukom be az ajtót ..

Landolt már nyalóka a kukában , mert nem bírtam vele!

Azt gondolom, hogy agyon féltik sokan a gyereket aztán meg nem tudnak velük mit kezdeni!

Az nettó butaság, ha valaki nem fogadja el, hogy igenis vannak gyerekek , akik nem átlagosak, és nem értik, hogy milyen jó, hogy ma már felismerhető és kezelhető és a társadalomba beilleszthető felnőtt lesz a fejlesztéseknek köszönhetően .

A kéretlen tanács meg engem is kiborít és mindig az mondja, akit véletlen sem szeretnék követni

2023. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 flora08 ***** válasza:
Nem volt jobb. Más volt. Felesleges összehasonlítani, (nagyon-nagyon sok szempontból lehetne, de) nincs értelme. Igen, sajnos mindig lesznek ilyen emberek.
2023. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Az idő megszépí(he)ti az emlékeket. A rossz dolgokkal amúgy sem dicsekednek az idős rokonok. Aztán az is lehet, hogy nem találkoztak az adott problémával és úgy gondolják, hogy azért nem, mert ők jól csinálták. Aztán vagy tényleg így van, vagy csak szerencsések voltak. A partvonalról beszólni egyébként is könnyű. Természetesen a mai szülők közül is van, aki megéri a pénzét: szerzett dologra mondják, hogy ő már csak ilyen, nem tudnak rajta változtatni. A családban például rosszul (oviban elfogadhatóan) evő gyerekeknél szoktuk csöndben a fejünket fogni, hogy mit művel az anyjuk. Nem eszik, kap más ételt, azt sem, harmadikat, azt sem, édességet, hogy "legyen valami a gyomrában".

Ugyanakkor jó is, hogy van a nehézségeknek neve és nem csak a "rossz", "buta", "fogyatékos" címkét aggatják a gyerekre, mert így tudhatja a szülő/nevelő, hogy mi áll a háttérben, mit kell fejleszteni.

2023. febr. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jobb szerintem, sokan elvertek a gyerekeket. És durva amikor okoskodnak, és tisztán emlékszem, hogy amikor az ő kolkuk volt hasonló korú, ugyanolyan volt mint a mai kolkok. Csak ugye az elmúlt és okoskodni jobb. Az meg a másik, hogy mindenki sepregessen a saját háza táján, mert a felnőtt (állítólag tökéletesen nevelt kolkuk) is néger egy misét. Nekem akik eddig okoskodnak, csak nevetek rajtuk, látom mi lett a nagy tökéletes nevelés eredménye. Egyik sem okosabb, nevelte b minta mostani generáció. Többségük egy sima érettségi, pultos, fodrász, vagy valami gyári munka... 😂 De osszák az észt, hogy ilyne iskat válassz, meg ezt meg azt töltsd meg, aztán az ő kolke 14 evesen, szívta a füvet ezerrel. Másét mindig könnyebb nevelni!!
2023. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!