Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba milyen gyümölcsöt...

Oviba milyen gyümölcsöt szoktatok (muszájból) vinni? 26 fős csoportnak mennyit vinnétek és mit? Az óvónőkre is szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés

Ebben az évben kezdtük az ovit,és én kezdem jövőhéten hétfőn a gyümölcs vitelt.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 28. 14:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Auchanban, Tescoban mindig van akciós szezonális gyümölcs. Auchanban most 100Ft az alma. Max. 300-ból megúszod ezt a hónapot.
2010. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

A párom vállalkozásba kezdett,és az volt,hogy az ügyfélkapu miatt kell a net, aztán kiderült,miután be lett köttetve,hogy ezt a könyvelő intézi. Az internet havi 3010 ft. Igen,ez a pénz sok másra elég lenne, csakhogy kevesebbet kelljen fizetni, hűségnyilatkozatot írt alá a párom. Ez 1 év. A vállalkozás kezdő,és abszolút de mínuszban vagyunk. Mindenki azon lovagol a környezetünkben,hogy "vállalkozók,de jól megy" pedig messze nem így van... De ezt most nem taglalom.

Ennyit arról,miért van internet.

2010. szept. 30. 08:03
 23/25 A kérdező kommentje:
NEM DOHÁNYZUNK,NEM KÁVÉZUNK!
2010. szept. 30. 08:04
 24/25 A kérdező kommentje:

És kell vinni folyékony szappant és zsepit,szalvétát. Egy szóval nem mondtam,hogy nem kell.

És nem,itthon sem evett naponta gyümölcsöt,ahogy más nekünk luxus dolgot sem.

Sajnos nincs helyben tesco meg ilyenek.


A kerítés festéssel nincs bajom, mindössze nem tudtam,hogy ez sok helyen van e, vagy az itt válaszolók ilyet nem szoktak. Ugyan ez vonatkozik a muszájra is,nem tudtam,hogy ez más ovikban is így szokott e lenni,vagy ott automatikusan jár az ebédhez-mellesleg a lányunk nem ebédel ott.

2010. szept. 30. 08:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Mivel a te gyereked gyakorlatilag csak félnapos, nem is ott ebédel, lehet ki is marad a gyümölcsevésből ha délután kapják meg. Szólj az ovónéninek, hogy te nem tudsz gyümölcsöt venni, mert nincs rá sajnos egyenlőre keretetek, aztán ha jobbra fordulnak az anyagiak majd viszel te is. Ez nem kötelező dolog, és nem szégyen, ha valakinek nem telik rá. Legyenek vele tisztába, és kész. Szerintem mindenki más is tegyen így, aztán legfeljebb megszüntetik a gyümölcsözést, minden gyerek megtudja enni azt otthon is ugyanúgy. Én adok az enyémnek, szerencsére telik is rá, aki meg ,másra költi, vagy nincs neki az a saját dolga.
2010. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!