Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok vicces idézeteket...

Mondanátok vicces idézeteket gyermekektől?

Figyelt kérdés
Aranyköpések, humoros történetek, bármi jöhet, imádom a picik frappáns beszólásait,főleg abban a korban,mikor még nem tudnak igazán jól beszélni. Én az enyémet februárra várom,de addig is jó lenne hallani mások sztorijait :)
2010. szept. 26. 20:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Kislányomnak szoktuk mondani mikor ölelgetjük:

"Úgy megszorítalak,hogy összetöröm a csontod!"

Erre Ő a minap mikor bújt az apjához:

"Apa úgy szeretlek,hogy kiverem a fogad!":))))))))))))))


Régebben mondta:

"Anya tudtátok,hogy ilyen aranyos gyereketek fog születni,mint én aki pingvin lettem?"

Ennek nem volt semmi előzménye,csak úgy elgondolkodik néha:))))))))))))))

2010. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éves fiam a minap mondta ezeket.

- Állt a fiam a fürdőszobában és elkezdett pipiskedni. Meglátta a fejét a tükörben. Mire ő megszólalt, anya nézd a fejem már odaát van.

-A fiam kérdi a keresztapját, hogy mit jelent az hogy csirkefogó? A keresztapja egyből rámondja, hogy olyan mint te. A fiam gondolkodik majd megszólal akkor megyek és fogok egy pár csirkét ha már csirkefogó vagyok.

:-P

2010. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

A héten új verset tanultak az oviban.Lányom kérdi tőlem útközben hazafelé:

-Anya hogy is kezdődik a sünis amit most tanultunk?

-Nem tudom,nem ismerem.

-Hát akkor jobban járnál,ha gondolkodnál!

2010. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam egyik kedvenc reklámja a Kinder Pingui (vagy hogy kell írni). Most tanul beszélni, és úgy mondja hogy ájsz, jsz bimbi. A múltkor a boltban megkérdeztem tőle, hogy jó lesz-e a lila túrórudi, mire közölte, hogy: nyeeem, baba bimbit akaj.

Soha senki nem mondta neki, valahol véletlenül hallotta, hogy hapsi. Azóta minden hímnemű emberre azt mondja hogy hapsi. Persze ezt kristálytisztán. Nekem meg ég a pofám. 2 éves.

2010. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Ismét a 4,5 éves fiam mondta játék közben.

- Anya nézd itt jön a félemeletes kalóz. ( félelmetes akart lenni)

:-P

2010. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 2 éves volt,mikulás körül voltunk. Beszállt a liftbe agy ősz hajú,szakállas férfi,mire a lányom a legnagyobb áhitattal mondta:

Anya, itt a Mikaka (így hívta a Mikulást)

:-)

2010. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kislányom kedvenc meséje:Fifi virágoskertje

szereplők:Fifi,Poppy,Kankalin,

kislányom tolmácsolásában: Pipi,Kaka,Popo :)

2010. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!