Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok vicces idézeteket...

Mondanátok vicces idézeteket gyermekektől?

Figyelt kérdés
Aranyköpések, humoros történetek, bármi jöhet, imádom a picik frappáns beszólásait,főleg abban a korban,mikor még nem tudnak igazán jól beszélni. Én az enyémet februárra várom,de addig is jó lenne hallani mások sztorijait :)
2010. szept. 26. 20:16
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
100%

A volt szomszédunkkal nagyon jó a kapcsolatunk és amikor 3 hónapos voltam akkor költöztünk oda (azóta már elköltöztünk onnan is) de még mindig tartjuk a kapcsolatot. Szoktak mesélni dolgokat...:D


Kb 2-3 év körüli voltam és akkor is náluk voltam (én szinte egész nap a szomszédba lógtam:D) és volt egy vaskád amibe engedtek nekem vizet én meg kiszálltam (nem volt rajtam ruha) és mondtam h "kérjél anyától bugyit mert nem tudok pisilni!"

Annak a nőnek az öccse már akkor házas volt és gyerekük is volt én meg mondtam neki (kicsi voltam) h "Xy, ha nem lesz férjem te leszel a férjem?" és a múltkor azt mondta h ha pasi nélkül maradok elvesz :D

Pár hónapos voltam amikor adtak enni én meg félig már aludtam és nem tudták kiszedni a számból a kaját mert amikor megzavartak rágtam tovább :D

Van egy mély kút náluk és ha valamit mondott a nőnek az anyukája akkor azt mondta h én a kútba dobom..(persze humorosan mondta) én meg egyszer elkezdem neki kiabálni "dobd anyádat a kútba!" ekkor is csak pár éves voltam

2010. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

4 éves lányom, 2 éves fiam.

-Anya! Fáj a fejem! Öcsi megint belebeszélte a hülyeséget.


-Kisfiam! Miért szedted le az ajtórol a szigetelést? -Lójér meg zsáké.


-Anyaaa! Csúnyán néz a kakas.-rohan hozzám sírva a lányom.

Ezért nem kell sírni, nem bánt téged.

De én bántottam a botta.

2010. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom olyan 4 éves volt,mikor közölte,"nagyon szép a madáj szője" mire nekiálltam elmagyarázni,a madárnak tolla van,nem szőre.

10perc egyezkedés után kiderült,nem a szőre,a csőre szép:-)

2010. okt. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%

85 éves nagymamám mesélte nekem:


5- en voltak testvérek (két lány és három fiú). Nagymamám a legidősebb közülük. A nagymamám szülei ha mentek valahova, akkor a mamámra, illetve a húgára hagyták a legnagyobb kisfiút, akit Jánosnak hívnak.


Egyszer etetéshez készültek, amikor a kisfiú megszólalt: " Lányok! Sutó lépés a kis kararamért! " Magyarul: " Lányok! Futó lépés a kiskanalamért! "


Másik:


A lányok elvitték a Janikát magukkal az iskolába, mert a szülők nem voltak otthon, és nem volt kire hagyni a kisfiút.

Már elkezdődött a tanítás, amikor a Janika mellett ülők hangos nevetésben törtek ki. A tanító megkérdezi tőlük, hogy mi olyan vicces?!

Ekkor feláll a mamám öccse: " Tanító bácsi! Singott a Janika! "

(Tehát: " Fingott a Janika! ")

2010. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm fia 4 éves, és nemrég született kis húga B.

-Szóval, ha én felnőtt leszek, akkor a B. lesz a feleségem. És anya, akkor majd szüljél nekünk kisbabákat!


Mentek a doktornénihez, aki megállapította, hogy 5cm-el magasabb, a legutóbbi adathoz képest.

Mikor mentek haza megszólalt.

-Anya én most azonnal megeszek 10gombóc fagyit. És lelkesen sorolta, hogy milyen ízűeket kér.

-Kicsim nem lehet, hiszen tél van.

-Jaaaj anya, hiszen én már felnőttem, nem lát a szemed?

2010. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
77%

Két iker kislányom van, és egyszer csak látom, hogy nagy tanácskozás közben vannak, ezért megkérdezem őket, hogy miről beszélgetnek.

Erre mondja a kisebbik, Willow.

- Mami, amikor múltkor megkérdeztük, hogy melyikünk a nagyobb, azt mondtad, hogy egyszerre születtünk.

Én erre gondoltam, elmondom neki, hogy Mackenzie három perccel előbb született.

Erre az ő válasza.

- Látod, Mackenzie, mondtam, hogy én vagyok a nagyobb!

2010. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
88%

Kevertem a szavakat:tofel-fotel,faszista-fasiszta(nővérem mondta rám),picő-cipő,picelj-cipelj.

Egyszer fennhangon kiabáltam anyunak és közben mutattam is:Anyu nézd a bácsi piceli a nénit.

2010. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Lassan kétéves kislányomnak elalváskor a Bóbitát kell énekelni. Múltkor ő is énekelte velem: Bóóóóbita táncoooolik, kööölbe angyaaaalik.

Természetesen nálunk minden repülő rovar vagy bogár nemes egyszerűséggel bogá, újabban zzzzz.

A virág egy időben vigá volt, legutóbb mondta is lelkesen, hogy vigá! itt elgondolkodott, majd komolyan hozzátette: bigá...csigábigá.


Fiam pedig újabban a Vukot szereti énekelgetni, 3,5 éves: Hipphopp, jön BUK.

Az ovi után mindig kér valami meglepetést, most a Fogácsa a sláger. Végülis a pogácsának tényleg nincs értelme.


És még egy, az öcsém volt vagy 4 éves forma, mikor beteg lett és elhaló hangon közölte, hogy neki CSONTLÁZ-a van. No igen, se a csontváznak, se a láznak önmagában semmi értelme...:)

2010. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyik este altattam a 3,5 évesem, én már kómában, mire megszólal:

- Anya, szemedet kinyitóód?

Mondom: - Igen, de nehéz...

- Az élet?

2010. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek a 2 éves fia cappuchino helyett : taplucsinkóó.

(mostmár 5 éves)

Másik fia aki már elsős szintén két évesen a máj krémet ugy mondta : fájkrém

ennyi volt vagyis még van egy csomó de csak ennyit jegyeztem meg! (:

2010. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!