Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok vicces idézeteket...

Mondanátok vicces idézeteket gyermekektől?

Figyelt kérdés
Aranyköpések, humoros történetek, bármi jöhet, imádom a picik frappáns beszólásait,főleg abban a korban,mikor még nem tudnak igazán jól beszélni. Én az enyémet februárra várom,de addig is jó lenne hallani mások sztorijait :)
2010. szept. 26. 20:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorunkban nagypapám nem szerette ha felmászunk a drótkerítésre a kertben, mert félt, hogy bajunk lesz, ezért mindig mondta, hogy a fél szemét rajtunk tartja. Erre a hugom (3 évesen) letakarta az egyik szemét és azt mondta:

- Éjjdekesz, én féj szememmel szemmit sze nem látok!:)

2010. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
69%
Most 20 hónapos a kislányom és a betüket össze keveri pl: ott a macika arra azt mondja macikató , madára azt mondja budár és még sorolhatnám de mond értelmes szavakat is .
2010. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Keresztfiam kb 2 évesen agresszív kismalacot játszott. Miközben rohangált a házban megcsúszott és úgy sikerült bejönnie a nappaliba,hogy egyből az asztal alá csúszott.

Mire az apja: "jaaajj,fiam,lassabban!"

Sértődött válasz: "Haggyál már így akartam bejönni!"

Apa: "Jól van,fiam,mostmár mindig így gyere be..."

2010. szept. 27. 21:42
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal jöttünk haza keresztanyáméktól az egyik nyáron. Nagyon elfáradt a kisfiam, mert hát 350 km volt az út, közben átszállásokkal várakozásokkal tele. Nagyon fáradt volt. 3 és fél éves volt ekkor. Megszólalat félálomban: "Anya! Mellettem ült a vonaton, és azt hiszem egyszer csak elment az eszem!"


Az öcsém és én köztem 12 év korkülönbség van, így igen csak jól emlékszem néhány "aranyköpésére". Kint voltunk a temetőben, mikor jöttünk el, mondtuk neki, hogy ilyenkor azt kell mondani, hogy Nyugodjatok békében! Indultunk el, mire megszólat az öcsém: "Maradjatok veszeteg!

2010. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a harmadik babánkat vártuk, kérdeztük a nagy fiúnkat, akit akkor volt középsős, hogy "szerinted, mi legyen a neve" , gondoltuk, hátha mond valami jó kis nevet az oviból. Erre megszólalt, hogy "Józsi". Ekkor még nem tudtuk, fiút vagy lányt váunk-e, így megkérdeztem tőle: "És ha kislány? Erre mesgzólalt, hogy " Akkor Józsika!"
2010. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd öreg nénink mindig vastag szemüveget és kendőt hordott. Egyik nyáron meleg volt, megizzadt, és a kisfiam szeme láttára levette a kendőjét és szemüvegét, hogy megtörölje magát egy papírzsebkendővel, mire megszólalt a kisfiam: "Anya! Nézd! Levette a szemét meg a haját!"


Bocs, hogy 3x-ra írtam le az aranyköpéseket, de 1-ben túl hosszúnak tűnt volna. :D

2010. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
A fiam most mesélte hogy az oviban "sündiszkós" mesét olvastak. :-P
2010. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
76%
A sündiszkós mese és a vakond túrázás nagyon jóóó XD
2010. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
sétáltunk,egyszercsak elindult felénk egy kutya,kislányom felugrott a kezembe,azt mondja: ajja,ajja,huss :) =anya,anya,fuss :)
2010. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezek nagyon jóók! :) Az emeletes kutyán és az agresszív kismalacon behaltam! :D
2010. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!