Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktátok mérni 6 ev körüli...

Szoktátok mérni 6 ev körüli gyereketek pulzusát?

Figyelt kérdés
Van olyan aki szokta és meg tudja mondani, mennyi? Tudom, vannak ilyen táblázatok, de jobb lenne tapasztalat. Amúgy 100-120 körül van, de nem igazán marad nyugton. Volt 85 is de lehet h akkor nem megfelelően csatlakozott az eszköz...felnőtt ujjra/karra való eszközök vannak itthon (van egy pulzusmérő, egy óra és egy telefonos applikáció, de mivel kicsik az ujjai és vékony a karja, mindegyik elcsúszik).
2022. szept. 7. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nover vagyok, de nem, soha nem mertem. Mi a fenenek ??
2022. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezek az eszközök nem erre valók amúgy sem.
2022. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem, eszembe se jutna, minden ok nélkül.
2022. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyan mintha nagyon gyorsan verne a szive, meg almaban is. De amugy nincs semmi baja. A gyerekeknek tudom h gyorsabban ver, de mennyivel?
2022. szept. 7. 13:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz, akkor vidd orvoshoz. Ezek az eszközök nem mérnek megfelelően
2022. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves a lányom, szoktam nézni ha épp beteg, lázas, akkor magasabb, vagy ha nagyon nincs jól de lázas, akkor alacsonyabb szokott lenni. Egyszerűen csak a csuklóján az ujjammal, stopperral, és számolom. Hagyd a gépet, nézd manuálisan ha kíváncsi vagy rá.
2022. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose mértem. Ha beteg, orvoshoz viszem.

Rettenetes lehet ilyen paramami mellett felnőni, aki folyton a gyerek pulzusát méricskéli.

2022. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

vékony, kicsi, beteges gyerek voltam, de miután kivizsgálásokon rendre azt mondták, hogy semmi szívi-érrendszeri bajom nincs, senki nem kínzott azzal, hogy naponta többször üljek negyed órát nyugton, miközben valami olyan szrral szerencsétlenkednek körülöttem, ami nem nekem való és éppen ezért semmit se ér. ha meg esetleg elájultam vagy szédültem, anyám magához vett, és megmérte kézzel a pulzusomat.

(ha meg esetleg beteg a gyerek és valóban szükséges lenne mérni, miért vagy olyan irigy, hogy egy megfelelő műszert sajnálsz a gyerektől?)

2022. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki amúgy képes erdemben válaszolni arra, hogy egy ekkora gyereknek kb mennyi a normális pulzustartománya? :)
2022. szept. 7. 14:55
 10/16 NTBS ***** válasza:
78%
Nem.
2022. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!