Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi napközi, jártot?...

Családi napközi, jártot? Ismertek valahol? Hogy müködnek? Milyen környezet milyen játékok, hanyan vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ide fogunk járni. Maximum 7 gyerek lehet egy óvónénivel, már jártunk ott, 2 szoba van, sok játék, nagy udvar. Olyan, mint egy jobbfajta bölcsi, vagy ovi, kis családias.

2010. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

védőnőtől kell érdeklődni h területileg ki van hozzátok közel aki vállal gyereket, elméletileg h legálisan működjön egy ilyen komoly szabályokat kell betartani. A családi napköziről úgy tudom csak pár gyerek van, a környezetet, játékokat meg helye válogatja.

Én a kerületben magánbölcsiről tudok ahol nem mennek túl legálisan a dolgok (pl. több a gyerek, nincs bejelentve a gondozónő), van ahol úgy vállalnak gyereket, h nem kapták meg az engedélyt, de mivel nincs más megoldás a szülők így is belemennek. Rendesen körbe kell járni a témát,védőnő biztos segít, ill engedélyekről is kérdezősködnék az önkormányzatnál, ill. a napköziben is.

2010. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.A lányom is járt 3 hónapot a bölcsi előtte,mert úgy jött egy munka.Nagyon szerette,az ottani lány nagyon aranyos volt,szép-rendezett volt a kert,tiszta volt minden,a nappali volt berendezve a gyerekeknek,és ami tetszett,hogy amerikai konyhás a ház,így ha kaját csinál v. melegít,akkor is rálát a gyerekekre.4 órát(9-1-ig) segítet neki egy nyugdíjjas néni,akinek ugyancsak csecsemő és kisgyerekgondozó a végzettsége.

Merre felé laksz?

Itt vannak képek.Ténylegesen így néz ki.És nem drága.

[link]

2010. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ha nem számított volna annyira a pénz mint most:-( akkor szívesebben járattam volna ide tovább is és nem bölcsibe.(a bölcsivel sincs bajom igazán,de kicsit más a kettő...)
2010. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,járunk.8-12:15-ig.Még ott ebédel és aludni hozom haza.

6 gyerek van 2 dadával.Reggeli,tízórai és ebéd(2 fogásos húsos menü)amire befizettem.14000ft egy hónapra,ha 16:00-ig lenne akkor uzsival 18000ft.Közös étkezés terített asztal mellet önállóan esznek(ügyesek).Ebédre csak 3-an vannak a 2 dadával,mert a többieket már hazaviszik.Lányom még nem szobatiszta,de csak pelust kellett vinni,minden mást adnak.Még előkét is,ha szükséges.Szép az udvar,hinta,homokozó,mérleghinta,4db kismotor.Foglalkoznak velük,rajzolnak,ragasztanak,mondókákat tanulnak,körjátékot játszanak.A művek saját jelükkel ellátva a fali táblára vannak kitéve.

Szeretjük.Így van időm mindent lerendezni és mikor itthon van csak vele foglalkozom.Szerintem mindkettőnknek hasznos.Lányom 27 hónapos.

2010. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak:ez hol van,ahova a Te kicsid jár?Én bp.-i vagyok,a fiam is 27 hós,és jó lenne kicsit közösségbe vinni...
2010. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:30-as vagyok.Egerbe,így sajnos Nektek nem igazán jó.
2010. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó,DE KÁR!Nagyon szimpi volt,mindenféle szempontból.Szerencsééééééés!
2010. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!