Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oda adnátok 3éves gyereknek...

Oda adnátok 3éves gyereknek az ilyen legot? Születésnapjára kapta,de még nem adtam neki oda,mert korainak tartom.

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 29. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Megy a lepontozás 😂

Nincs két egyforma 3 éves. Meg ez is olyan, hogy első gyereknek eszembe se jutott olyan dolgot venni, ami papíron nem a korosztályának szól. A második gyerek viszont óhatatlanul találkozott ilyenekkel és értek bizony meglepetések, hogy "megy ez korábban is".

A lego pont ilyen nálunk. A kicsi 2 éves korára duplóból már profi volt, jöhetett is a legó. 3 évesen már profin tolta. Simán kapott ilyeneket. A nagyobbat meg most se köti le.

2022. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kapott lego classic ot, a sárga dobozost. Én raktam ki ami a leírásban volt de nagyon élvezte hogy maga is alkothat. Innen indult a lego imádat, 4 évesen már ki tudta rakni egyedül v kis segítséggel, de leginkább maga talál ki építményeket
2022. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Első gyerek és nincs kistesó.
2022. júl. 30. 08:16
 14/19 anonim ***** válasza:

11-es jól mondja



Viszont azért valóban igényel felügyeletet.


Szimplán érdemes, mert óhatatlanul leesik darab és gondolom senki nem akarja elhagyni vagy netalán rálépni a legendás lego darabkára😅


Viszont ahogy a 11 îrja gyerek és gyerek más


Az én 3 évesem a 100db-os kirakót is rakja.

Szàmok után szînez.

( ellenben verselni, énekelni nem tud)



Nem tudom hányas voltam korábban

2022. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
35db-os kirakót rakja ki,több db-os nincs is még neki.Oda adom neki,aztán meglátjuk,hogy boldogul vele.De csak felügyelet mellett játszhat vele.
2022. júl. 30. 11:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha csak odaadod neki, nem fog boldogulni vele.

Eleve kudarcra ítéled. ;)

Ha a sokadik legója lenne, menne neki.

De elsőre nem csak odadobjuk.

2022. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem együtt kirakjuk,meglátom hogy boldogul vele közben.
2022. júl. 30. 14:24
 18/19 anonim válasza:
Felügyelet mellett odaadnám neki játszani, ha nagyon késztetést érezne arra, hogy megkóstolja akkor még várnék a dologgal
2022. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha nem veszi a szájába, akkor megpróbálhat játszani vele.

A nagyobb elemeket akár össze is tudja rakni, de ha segíteni kell neki az sem baj.


3 éves az enyém, a Duploval is szenved ha olyanja van

Közösen ügyesen épít, pici segítséget kér ha elakad, de változó.

Más kockával, autós építővel is játszik, van köztük kisebb elemű, én mindig figyeltem ne vegye a szájába, nem is volt gond

Ha egyszer is megpróbálta volna, azonnal elvettem volna, nehogy megfulladjon, csak azért

2022. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!