Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oda adnátok 3éves gyereknek...

Oda adnátok 3éves gyereknek az ilyen legot? Születésnapjára kapta,de még nem adtam neki oda,mert korainak tartom.

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 29. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Ott van a leírásban, hogy 5 év felett.
2022. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Karácsonykor 2,5 volt a fiam, már akkor is kapott Lego City-t. Azóta csak bővült a készlet. Imádja, nagyon ügyes benne.

Mondjuk hozzáteszem: sokkal jobban szeretjük a classic vegyes dobozokat, mert abból sokkal többféle építhető, szinte végtelen sok minden.

Az ilydn kitekből meg csak ami rajta van és kevés elem ahhoz, hogy önmagában sok minden más kijöjjön belőle.

2022. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze
2022. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem egy 3 éves még nem tudja ezt össze rakni. Legalábbis az én 3 éves lányomból kiindulva.
2022. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

3 éves koràtól rakja a lányom a classicot


Most pedig a kép alapján 4 èvesen egy legi friends szettet össze tud rakni.

2 év 4 hónapos fiam is szetrti épîteni, de inkább szétszedni.

Szájába règ nem vesz semmit

2022. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5éves kortól ajánlott az van ráírva,azért is gondoltam,hogy korai.
2022. júl. 29. 18:24
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Összerakva simán odaadnám. Magától még nem biztos hogy sikerülne neki.
2022. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Èn fiam is 3èves,szerintem nem admàm oda csak felügyelet mellett.Habàr soha nem vett semmit a szàjàba,de mègis fèlnèk.
2022. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Én azért nem adnám oda, mert még nem tud annyira vigyázni a pici darabokra. Szereti pakolgatni, gyűjtögetni az ilyeneket, főzni vele stb 🤣 és ahhoz a lego drága, hogy addigra elhagyja, amire képes lesz ténylegesen összerakni.


Nálunk a 2.5 éves lányomnak a mamánál van sima lego, ott csak úgy játszunk mindannyian, hogy figyelünk mint az állat mert egy rossz mozdulat és repülnek az 5 mm-es darabok... Még nem tud annyira figyelni.


Lego duplot már egy éve tolja, megunhatatlan az is.

2022. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, összerakva. És ha nincs kisebb gyerek.
2022. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!