Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem eszik egyedül mit kéne...

Nem eszik egyedül mit kéne tennem? Goromba megjegyzésekkel ne fárasszuk egymást hogy ilyen meg olyan a fiam k. ösz, i

Figyelt kérdés
28 hónapos a kisfiam,nagyon rossz evő ha nem futkorászok utánna a kajával 2napig is birja kaja nélkül.de azért ebédelni leül csak hát nem eszik egyedül hiába ott a kanala csak kavargatja az ételt,ha nem etetném nem is enne.kérdésem nagyon gáz ha ekkora korú gyerek nem eszik egyedül
2010. szept. 19. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia! szerintem se aggódj! közösségben majd gyorsan megtanulja! az én fiam 23 hónapos, etetem és nem iszik pohárból. de ez nem azt jelenti, hogy nem képes megcsinálni. a pohárból ivást bemutatta, amikor a szomszéd kislány nálunk járt és az önálló evést is, amikor rokonokkal közösen nyaraltunk :) korábban én is rágörcsöltem erre a témára, most már nem aggódom. majd társaságban alkalmazkodik :)
2010. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat béres cseppet milyen mennyiségbe adjam.
2010. szept. 20. 17:14
 13/14 anonim ***** válasza:

A használati utasításd nézd meg, abba benne van.

Én 5 cseppet adok az 5, és a 3 éves gyerekemnek is.

2010. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
képzeld én se azért irattam bölcsibe mert nem tudott enni,hanem mert muszáj volt..
2010. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!