Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van hogy nálatok is kiborul a...

Van hogy nálatok is kiborul a "bili"?

Figyelt kérdés
Azt hiszem besokaltam! Van két kicsi gyerekem, a legkisebb elég rossz alvó és hát ha rossz a napom akkor a nagyobbikon töltöm ki! Ilyenkor este mélázok el rajta milyen sz@r anya vagyok, ma is egyfolytában csesztettem, hová raktad ezt... hová raktad azt...? A végén szegénykémet meg is ráncigáltam egy kicsit mert annyira visitott, hogy felébresztette a tesóját! Annyira sajnálom, elfelejti szerintetek? 2,5 éves
2010. szept. 18. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

miért nincs több türelmed hozzá? hisz te vállaltad öket.2,5évesen már tudnak emlékezni,és van hogy nállam is kiborul a bili,de mikor észbe kapok akkor megyek bocsánatot kérni a lányomtol(2,8éves),és ha rossz töténik vele napközben akkor éjjel felsir álmában.

légy türelmes hozzá!!!

2010. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SEDOGELAT(homeos bogyó, nyugibogyó) nekem segített, bárki életében lehet olyan időszak, amikor nehezen ura a dolgoknak. Mielőtt megrángatnád próbálja azért mély levegőt venni. Egyébként 3 éves kortól emlékeznek a gyerekek, de azt tudja hogy pl tegnap mi történt, de hosszú távú memória még nem nagyon van. Ettől függetlenül szerintem is nyugodtam bocsánatot kérhetsz tőle, ha megnyugodtál és mondd el Neki, hogy nem úgy gondoltad, csak legyen tekintettel arra, hogy a picinek aludni kell, különben nyűgös lesz és azt biztos ő sem szeretné. És amikor Ő alszik, akkor ráadásul tudsz majd vele többet foglalkozni Vele. Hidd el, ezután figyelni fog, hogy ne zajongjon.

Kitartást!

2010. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÓÓ.de tudnék mesélni! Én is volt hogy nagyon töltöttem ki a kialvatlanságból származó ingerültséget,(de ettől még szeret a nagy,sokat is mondtam/mondom neki,hogy szeretem és ő is sokat mondja, meg átöleljük egymást.) Sőt már az ágyunkat püföltem,ha meghallottam hogy felébredt a kicsi este. órákat kínlódtam, még köztünk sem aludt, csak rajtam. Maga volt a kín és pokol. Nappal nem volt semmi baj vele. Akár mit csináltam,akár hogy raktam az alvás időt,cseréltem az evést a fürdést... sehogy nem volt jobb. Persze ilyenkor a párom mindig azzal jött,hogy minek nekem gyerek. Szerettem én akkor is a kicsit, csak az éjszakák ne lettek volna... De igyekeztem mindig a lehető legnyugodtabban szólni az emberekhez. Aztán rájöttem,ha azt utcán van egy olyan,akibe bele lehet kötni,mert a járdára állt a biciklivel vagy a kocsijától nem férek el, akkor azon tök jól ki lehet tölteni a dühödet:) Aztán azt is megtanultam,hogy hogyan beszéljek nyugodtan a gyerekkel,.amikor ingerült vagyok. A picinek lehet venni homeopátiás kúpot. Én nem próbáltam ki egyet sem mert nem volt rá lé.
2010. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég ritkán kerülök hullámvölgybe, de olyankor nagyon ki tudok borulni!
2010. szept. 19. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:

10:15

Mintha én írtam volna, bár nekem még nincs meg a pici, de volt idő, amikor a kialvatlanságtól az utcán töltöttem ki az ingerültségem. :)

Már volt, hogy a rendszámot is felírtam, hogy feljelentem, mert nem férek el tőle, és mit képzel a terepjárós k.... :D

ismerős.

2010. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!