Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek? Ti rábíznátok a...

Szerintetek? Ti rábíznátok a 13 éves lányotokra a 3 és a 5 éves testvérét ugy, hogy hajnal 3-tól este 7-ig és hogy a nagylány főzne meg minden? Szülői felügyelet nélkül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 12:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem . Egy 13 éves maga is gyerek még. Az egy dolog hogy el tudja látni őket de rengeteg odafigyelést igényel egy pici gyerek nem hogy kettő. Néha még én sem tudok két gyerekkel elbirni. Rettentő nagy felelősség ez egy 13 éves lánynak. És őmiatta sem tenném mert ha bármi történne ő kerülne rossz helyzetbe emiatt. És talán a problémamegoldóképessége sem annyira fejlett még hogy olyan helyzetben hirtelen cselekedni tudjon és ne pánikoljon be. A gyerekek minden percben csinálnak valamit. Ugye neked is ismerős hogy "csak egy pillanatra fordultam el és történt valami". Nem szabad ekkora felelősséget tenni egy ennyi idős gyerekre. Mindenkinek ez az érdeke.
2010. okt. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
42%
tuti,hogy NEM!!
2010. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%
Nem biznam ra ez oriasi felelosseg.De azok akik azt mondjak hogy egy 13 eves dolga hogy ,jatszon, tanuljon ,meg pihenjen az tulzas mert azert ennel mar sokkal tobbre kepesek.13 evesen siman meg foztem, es minden hazi munkat meg tudtam csinalni es nem rokkantam bele.
2010. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%
Én csak a főzés miatt nem. Egyébként simán.
2010. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
adjál neki pént és minden oké lesz.
2010. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

7. válaszoló,ugye nem azt akarod mondani,hogy egy 13 éves

nem lehet egyedül otthon??!! én 11 évesen is egyedül voltam pár órát és 12 évesen 1 napot voltam egyedül otthon. és kibírtam!!! még élek !!! nem történt semmi :) xddd

2012. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!