Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek? Ti rábíznátok a...

Szerintetek? Ti rábíznátok a 13 éves lányotokra a 3 és a 5 éves testvérét ugy, hogy hajnal 3-tól este 7-ig és hogy a nagylány főzne meg minden? Szülői felügyelet nélkül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 12:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
ne viccelj! egy 3 és egy 5 éves gyerekre vigyázni és ellátni egy egész nap még egy felnőttnek is emberes feladat, nemhogy egy kiskamasznak
2010. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nem. Két ilyen picivel még egy felnőttnek is nehéz lehet...
2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ugyanennyi idős fiú gyerekre sem.
2010. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Ha csak 1-2 óráról lenne szó, akkor persze, de egy egész napra biztos nem.
2010. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem de ha minden kötél szakad...akkor sem. :) De azt nem értem, hogy ha már valaki rá akarja bízni, rendben van...de miért kell még főznie is? Annyit sem tud megtenni, hogy megfőz a gyerekeinek, hogy csak melegíteni kelljen? Az a minimum, hogy minden kaját elkészítenék (reggeli, ebéd vacsora)és csak be a mikróba aztán lehet enni.
2010. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
21%
micsoda???? Ha ilyen lenne a környezetemben, nem úszná meg feljelentés nélkül a drága anyuka az tuti. Még a gondolat is elképesztő!!!
2010. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ilyen meg se forduljon a fejedben, ez még kérdésnek is durva! Természetesen NEM! Felelőtlenség felsőfokon. Ezért még el is vehetik a gyerekeket.
2010. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
A lányom 15 éves, eszembe nem jutna a 2 éves kishúgát egész napra rábízni, nem hogy még mellette a házimunkát is megcsinálja! Pedig a lányom elég komoly és felelősségteljes gyerek... Nem azért szültem a kicsit, hogy a nagyobbal neveltessem fel.. Nem mondom, hogy nem kérem meg néha, hogy vigyázzon rá, míg én elugrom a boltba vagy a házimunkát csinálom (fél óra), de állandóan nem fogom rásózni.
2010. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Rám 12-13 éves koromban többször volt kisgyerek bízva. Volt olyan, hogy egyszerre több napig is. 14 évesen már főztem is.


Ha megbízható, akkor szerintem néha besegíthet. De jobb lenne, ha megfőznél előző nap, hogy a kaját csak melegítenie kelljen.

2010. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
én 14 vagyok és pl tegnap anyuéknak el kellett szaladniuk és én vigyáztam a hugaimra:) 5óra volt az egész:) igen ha lenne gyerekem rábíznám!
2010. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!