Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek hogy sikerült a beszokat...

Kinek hogy sikerült a beszokatás/beszokás a bölcsibe? Milyen pozitív, negatív változásokat vettetek észre a gyerekeiteken (ha van ilyen)?

Figyelt kérdés

Mi szept. 6-án kezdtük, a legnagyobb és legpozitívabb változás, hogy az addig nagyon rossz evő kislányom ESZIK!!!!! :):):):) - a közösség hatása (ja és a levest is úgy eszi meg egyedül, hogy nem folyik a nyakába)


Tegnap szószerint azt mondta délután, hogy 'Anya! Hamitát! Éhes vagyok. - ilyet 2 év alatt sose hallottam még tőle, mindig üldözni kellett a kajával.


2010. szept. 18. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak pozitiv tapasztalatunk van. Azt mondtaák, hogy kb a hét végére jutunk el odáig, hogy már ebéddel is megkinálják, ehhez képest, első nap ott voltam vele, de tök fölöslegesen, mert nem is foglalkozott vele, másnap már otthagytam egy órára, harmadnap már ott ebédelt, és utána jöttünk haza, nagyon jól érzi magát.
2010. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén pozitív tapasztalatok, többek közt az is, amit te tapasztaltál. A fiam alig volt hajlandó enni, a bölcsiben meg farkasétvágya van, és BÁRMIT megeszik, azt is, amit a többi gyerek otthagy (pl. kelkáposzta főzelék).

Beszoktatáskor semmi sírás rívás nem volt, első két nap kicsit bátortalan volt (ugye akkor még én is ott voltam vele), aztán már szaladgált ő is a többiekkel. Amikor először kellett otthagynom, kicsit legörbült a szája, de ahogy a kezébe adtak valami játékot, máris nem volt semmi gond.

Azóta is minden nap mosolyogva megy a bölcsibe és szalad játszani.

2010. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig nálunk sem volt sírás - remélem ezután sem lesz :)


Reggelente mosolyogva megy be és alig akar kijönni, amikor megyünk érte :)

Az alvással még vannak gondok, de azt mondták a gondozónénik, hogy majd megszokja, eddig max fél órát aludt, holott itthon déltől du. 3, 4-ig alszik (de sötétben és csendben, ami a bölcsiben nem megoldható).

2010. szept. 18. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első héten elkapta a rota vírust:( Az egész csoporton végigment.
2010. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi beadaddtuk neki 4 hósan a rota elleni cuccot.
2010. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én kislányom a szokatás 3. napján belázasodott, torokgyulladása volt, így 2 napot kihagytunk, a héten volt végig.
2010. szept. 19. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
36 törzse van a rotának, a vakcina 3!!! ellen véd.
2010. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, többek közt ezért sem adattuk be.
2010. szept. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!