Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz ha a gyerekkel nem tudok...

Gáz ha a gyerekkel nem tudok kirakni egy puzzlet?

Figyelt kérdés
Egy 100db-os puzzlet nem tudok kirakni. Mondjuk így a gyerek se érti hogy hogy kell.
2022. márc. 12. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Kezdj 5-10 db-ossal.
2022. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Én se tudnék, max ha valamiért kötelező lenne.
2022. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Gáz, ha annyi eszed sincs, hogy kisebbel kezdj.
2022. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Mennyi idős a gyerek? Olyannal kezdj, amivel sikerélménye lehet (szinte) egyedül is.
2022. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves a gyerek? A két évesem 6-12 darabosakat rak, a 4 évesem 60 darabosakkal gyakorol.

Én a gyerekek előtt több 5000 darabosat is kiraktam.

Kezdjétek kisebbekkel, ne 100-assal.

2022. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj 10 -essel. Nem ertem amugy, hogyhogy nem tudod kirakni ? Csak turelem kell hozza, esz az nem. Azt hittem mindenki ki tudja rakni 🤔
2022. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Mármint te magad nem tudod kirakni?

Én a helyedben azt tenném, ha ilyen gondom lenne, hogy keresnék egy olyan személyt, aki ezeket a jellegű játékokat játssza vele. Családtag, barát. Ha nagyon nincs, szólnék az óvónőnek, hogy ilyen problémám van.

Ha a kisgyereked megtanult kirakózni, még rá is erősíthetsz azzal, hogy elárulod neki, te nem tudsz, és mennyire büszke vagy, hogy ő meg igen.

2022. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Először rakd ki magát a négy határoló oldalát, onnantól már könnyebb.
2022. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem.


Most te nem tudod kirakni mert "béna" vagy (és ezért írtad, hogy így a gyerek sem érti hogy kell, tehát nem fogja megtanulni), vagy azért nem tudod kirakni mert gyereked van és állandóan vele kell foglalkozni, vagy a gyerek nem tudja kirakni?

2022. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Én sem tudnék, sosem volt hozzá érzékem, a családom pedig nagy kirakósos és próbáltak bevonni engem is, ilyen több ezer darabosokat rakosgatnak meg impossible puzzlet, én meg ha egy 50 darabos gyerekeknek való Jégvarázsost kirakok, majd’ elájulok a büszkeségtől :D Amúgy attól, hogy neked nem megy még el tudod neki magyarázni, hogy először gyűjtse külön a széleket, aztán ha kirakta a keretet akkor próbáljon elindulni a nagy ábrával, keressen először ahhoz darabokat, aztán ő csinálja a nagyját majd, már ha nem tőled örökölte a kirakós vénáját :D
2022. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!