Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb. mennyi idős korban dől...

Kb. mennyi idős korban dől el, hogy az ikergyerekek közül melyik melyik?

Figyelt kérdés

Gondolom nem lehet elkerülni, hogy össze ne cseréljék őket az első hetekben. Vagy később még inkább, mikor mászni kezdenek.

Van ennek a problémának valami megoldása? Felcímkézik a gyerekeket?

Mi az a kor, amikor a szülő általában már stabilan különbséget tud tenni?


2022. jan. 15. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátnőim egypetéjű ikrek, de még én is meg tudom őket különböztetni a babakori fotóikon…
2022. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak egypetéjű osztálytársaim, aki jól ismerte őket, azok meg tudták őket különböztetni, de volt egy másik egypetéjű testvérpár egy másik osztályban, őket nem lehetett földi halandónak. A hajuk hátul egy kicsit máshogy volt vágva, az volt a jel.
2022. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van valami kis testi eltérés. Általában anyajegy eltérés. Esetleg máshogy fésülik, stb. A ruha nem mindig mérvadó, oviban volt olyan ikerpár, akiket csak anyajegyről tudtam megkülönböztetni, mert ragaszkodtak az ikrek az azonos öltözékhez. Egyébként ovisok esetén többnyire viselkedésben is lehet idővel markáns eltérést észlelni. Viszont, ugye, babáknál viselkedésben nem feltétlen (bár adott esetben eltérő lehet kissé a temperamentum babáknál is).
2022. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14%
Igazából annyira mindegy. Ha mesterséges jelzés nélkül nem tudod őket megkülönböztetni, akkor mit számít, hogy melyik melyik?
2022. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egypetéjü ikrek sem teljesen egyformák már születésükkor sem, nem lehet öket összetéveszteni!
2022. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!