Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is ennyire szenvedtek a...

Más is ennyire szenvedtek a bölcsitől?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem bírom végig csinálni. És azt gondolom, hogy csak az én gyerekem ilyen. Olyan másnak látom mint a többi picurt! Mintha neki rosszabb lenne mint a többinek. Ti hogy álltok ezzel? Kettő éves
2010. szept. 8. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne neki rosszabb,mint a többinek! Te parázod túl. Fogadd el,hogy a gyereked nem csak melletted tud lenni,hanem önálló személyiség!
2010. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugii!!!

Anyukám bölcsiben dolgozik, szóval elég régóta hallok sztorikat..


Simán lehet, hogy a gyermeked rosszabbul viseli a beszoktatást..de meg fogja szokni!!! Lehet, hogy dupla annyi idő kell neki, de meg fogja csinálni..mert egy idő után biztonságban fogja magát érezni azokban az órákban is, amikor nem te vagy vele!!!


Még persze pici, de próbálj meg elgondolkozni, hogy vajon mivel tudnád segíteni, hogy könnyebb legyen..eleve megérzi a szorongsz..próbáld ezt leplezni..persze ne tagadd, hogy hiányzik neked, de próbáld előtérbe tolni, hogy milyen szuper buli a bölcsi. :)


Kitartás! :)

2010. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bölcsödében vagyok gondozónő, és megnyugtatlak, semmivel sem rosszabb a te picurod! Minden gyerek más, másképp viseli a bölcsődét, a beszoktatást. Van olyan gyerkőc, aki addig ordít, amíg anyukája ki nem lép az ajtón, és mikor már látja, hogy elment és nem hallja, azonnal abbahagyja és irány játszani:) Lehet hogy a reggeli a beadásnál a műsora neked szól, és nem a bölcsinek. Ne aggódj érte, biztosan jó helyen van és jól érzi magát. Neked kell jobban szoknod a gondolatot, hogy nincs egész nap veled, nem neki!:)

2010. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém október végén lesz 2 éves. Hát eddig egész jól ment a beszoktatás, szerintem én sokkal jobban szenvedek tőle mint a gyerek. A mai már a 6. napunk volt a bölcsiben és a héten már reggel 8-tól ebéd utánig maradt. Egyedül ma reggel volt egy kis sírás amikor bevitte a gondozónéni a csoportba, de hamar elhallgatott. Mikor megyek érte, mindig mosolyogva vár. :-) Ma is szerintem azért sírt reggel, mert most kezd tudatosodni benne, hogy ez nem 1-2 alkalom amikor játszani megyünk, hanem folyamatosan kell menni ha van kedve, ha nincs. De pokoli érzés amikor kijössz és látod a gyereken, hogy legörbül a szája széle és nem érti, hogy anya miért hagyja ott egyedül. :-( Viszont ma 3 új szót is kimondott, úgyhogy mindenképpen építő jellegű neki a bölcsi.


Fel a fejjel! Ha nagyon sír a gyerkőc vagy valami gond van, úgyis hívnak, hogy menj érte! A sírás többnyire a szülőnek szól, nem azért sír a babád mert olyan szörnyű lenne a bölcsiben.

2010. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagytok, alakul a dolog? utolsó vagyok.


Az enyém még mindig sír reggelente, de csak addig amíg be nem csukódik az ajtó mögöttem, utána mintha elvágták volna. Ott aludni még nem sikerült, de valami csoda folytán elérték nála, hogy lefekszik a bölcsis ágyára és be is csukja a szemét, csak túl nagy a zaj.


Remélem, nálatok is alakul a dolog. :-)

2010. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia

Aranyos vagy! Hétfő óta ott alszik, minden nap egyre kevesebb a sírás! Kb. még becsukom a kaput! Hála Istennek, nekem nehezebb ez a helyzet, és nem neki. Minden jót nektek is!

2010. szept. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!