Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is fél a bölcsitől?...

Más is fél a bölcsitől? Márciusba kezdjük. Nagyon szeretnék vele itthon maradni 3 éves koráig, de nem lehet. Nagyon anyás is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is félek, brutál anyás a lányom.Semmit nem csinál nélkülem még wcre se tudok elenni egyedül.

Hova veszik fel márciusba?Nem csak szeptembertől lehet menni?

2011. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nálunk bármikor lehet vinni(ha van hely), és bármikor be lehet íratni.(Csongrád)
2011. jan. 3. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Az jó, itt Gyömrőn nincs hely és csak szept. lehet vinni.

Mennyi idős a gyermeked?

2011. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 hónapos
2011. jan. 3. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A kisfiam 2 évesen kezdte a bölcsit, októberben. Ő is nagyon anyás, rettegtem, hogy mi lesz. A 2 hetes beszoktatást nagyon élvezte. Simán odaült enni a többiekkel, játszott nagyokat. Az ott-alvással volt egy kis gond. Az első napon haza kellett hozzam, mert nem tudták elaltatni, de utána kis nyafizással, de elaludt. Utána volt kb. 1,5-2 hét, amikor mondogatta reggel, hogy nem akar bemenni, sírt, amikor bekisértem a szobába, de mire kiértem, már nem sírt. Féltem, hogy fog boldogulni egész nap nélkülem, de én azt vettem észre, hogy élvezi. Újdonság minden számára, sok játék, sok gyerek, aranyosak a gondozók. Nagyon sokat fejlődött az elmúlt 2 hónap során. Sokkal önállóbb, egyedül öltözik, eszik, egyre bővül a szókincse. Már örömmel szalad be a csoportba, de szinte repül a karomba, mikor délután érte megyek. S be sem áll a szája, mesél, hogy mit csináltak, kivel mit jászott.

Ne aggódj. Nem lesz semmi gond. Nem mondom, hogy könnyű lesz, lesznek nehéz pillanatok, de neked kell erősnek lenned. Ne érezze, hogy félsz, ideges vagy. S egy jó tanács, ha beviszed a csoportba, és elkezd sírni, ne maradj ott, mert a szíved fog megszakadni. Menj el, hamarabb megnyugszik ő is, te is. Jó kezekben lesz. Kitartást és könnyű beszoktatást kívánok Nektek.

2011. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 1 km-es körzeten belül nem megyek, kaptam ott 1 év letöltendőt:).
2011. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!