Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit terveztek mikulásra?

Mit terveztek mikulásra?

Figyelt kérdés

Jön hozzátok a mikulás, vagy ti mentek valamilyen rendezvényre?

Ki mit ad a gyerekének?

Mi úgy tervezzük hogy jön, és ajándékot hoz neki, de ezt túl kevésnek érzem, hiszen 15 perc alatt letudható.

Sajnos a közelünkben nincs semmilyen ezzel kapcsolatos program. Nálatok hogyan néz ki a december 6?


2021. dec. 1. 20:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Lesz csoki a cipőkben. Nyilván 15 perc lesz max. Mennyinek kellene lennie? Elég pici dolog ez azért...
2021. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is csak egy kis mikuláscsomag lesz a cipőjében, délután pedig kisétálunk a térre, megnezzük a motoros Mikulásokat és a feldíszített sugárárnyékolt páncélkocsit (Pakson élünk), de ha ez a program valamiért nem jönne össze, akkor marad a csizma takarítás és a csomag.
2021. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

Tele lesz az összes cipője. Sok mindent kap: óriás kinder tojás, plüssös-csokis csomag, csoki mikulások, vicces mikulásos szemüveg, könyv, puzzle, illetve rokonoktól mikulás csomagok, azokat is reggel kapja meg.

Év közben nem szokott ajándékot kapni, hanem főként csak alkalmakkor, de olyankor tényleg beleadok mindent. Anyukám is ezt csinálta, a cipőim tömve voltak mindennel, azóta is mindig örömmel gondolok rá. Nem is az ajándék volt fontos, hanem az a pillanat, amikor megláttam azt a sok mindent.


Ha minden jól megy, hétfő délután felszállunk a mikulás HÉV-re, előtte nap esetleg kimegyünk a karácsonyi vásárba, ott is lesznek programok.

2021. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

“Nagyon szereti a kinder tojást”

“A csokit még nem szereti”


Mi van? 🤣

2021. dec. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%
Miert vannak azok lepontozva akik adnak a gyereknek ajandekot es nem spurak hogy csak csomagot adnak?
2021. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
A kinder tojásban a játékot...
2021. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki le van pontozva … nem is értem, mennyi Grincs van itt
2021. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%

Mi rokonok egykorú gyerekekkel egymas gyerekének beoltoznek az apukák, nézzük őket az ablakból ahogy hozzák az ajándékot. Kaonak édességet, pici játékot. Ezen kívül elmegyunk Noszvajra, itt lesz Mikulas, Betlehem, allat simogató, zenék, fények.


Falun is van egyébként, templomudvarba is jön a Mikulás kis ajandekokkal.


A gyereknek élmény, együtt lét kell, nem a csizmaba belekurt zacskó.

2021. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy aki ide kommentel, hogy mindenféle ajándék hegyeket kap a gyerek, programokra mennek stb, az mégis mikor kivitelezi ezeket? Óvoda / bölcsi / iskola előtt hétfő reggel fél órában, mert akkor van 6.-a? Mármint nem beszólni akarok, hanem dillemázom ezen, mert hétfőn jön az oviba a télapó és emiatt még korábban is kell vinnem őt, semmiképp nem akarom, hogy kihagyja mert ez hatalmas buli, de nem akarom reggel 6-kor kelteni, hogy legyen ideje mindent megnézegetni egyrészt, másrészt tutira nincs az az isten hogy időben el tudom rángatni a temérdek nasi meg játék mellől úgy, hogy semmit nem akar magával bevinni az oviba. Nagyon gáz ha vasárnap jön a mikulas?
2021. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Derjaderja ***** válasza:
100%

Erre én is gondoltam. A vasárnapra. Mi akkor megyünk egy gyerekkomcertre, de eszembe se jutott a télapó a jegyvételnél (kezdő vagyok), pedig talán ott is lesz.

Szoval lehet vasárnap.

2021. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!